Будівництво школи під Франківськом: двом особам повідомили про підозру
Диван на коліщатках в темній вітальні

Будівництво школи під Франківськом: двом особам повідомили про підозру

Автор: Олег Мамчур
28/09/2023 10:51
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру колишньому начальнику Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області та директору будівельної компанії у заволодінні понад 10 млн грн на будівництві школи під Івано-Франківськом у Чукалівці.

Про це повідомляють прес-служби органів.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

За інформацією «Слово і діло» з власних джерел, ідеться про ексдиректора управління капбудівництва Івано-Франківщини Володимира Луніва та керівника приватної компанії ТОВ «Украгробуд-інвест» Андрія Джуса.

«27 вересня 2023 року детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів САП повідомили про підозру у заволодінні понад 10 млн грн, виділені на будівництво навчально-виховного комплексу у селі Чукалівка Івано-Франківської області, колишньому директору Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області та директору будівельної компанії», – інформує САП.

У НАБУ розповіли, що у 2021 році УКБ в Івано-Франківській області за результатами відкритого конкурсу уклало договір з підконтрольною директору УКБ компанією «Украгробуд-інвест» на будівництво шкільного закладу на загальну суму 45,6 млн грн. У вересні 2022 року у зв’язку з припинення діяльності УКБ об’єкт будівництва передали до Івано-Франківської міської ради та провели коригування проєктно-кошторисної документації.

Як з’ясувалось УКБ встигло перерахувати підконтрольній компанії 33,6 млн грн за роботи, виконання яких сторони зафіксували відповідними актами та довідками. Насправді ж роботи виконали лише частково, а решта, на суму понад 10 млн грн, так і залишилась на папері. Учасники оборудки надалі заволоділи коштами та перевели в готівку через підконтрольні організації.