Франківськ “тоне” у смітті: замість контейнерного майданчика в новобудовах облаштовують парковки
Диван на коліщатках в темній вітальні

Франківськ “тоне” у смітті: замість контейнерного майданчика в новобудовах облаштовують парковки

Автор: Ігор Василик
04/08/2020 17:46
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Азов
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

У Франківську контейнерні майданчики не витримують “навали” відходів, а доставляти нові контейнери просто нікуди.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

На оперативній нараді обговорили стан вивозу побутових відходів в місті. Заступниця директора «АТП-0928» Ірина Ружицька відмітила, що у Франківську збільшилось накопичення твердих побутових відходів, пишуть Версії.

“Контейнерні майданчики не витримують навантаження, на багатьох з них немає місця, де доставляти контейнери”, – коментує Ірина Ружицька.

Вулиці, де контейнерні майданчики найзасміченіші:

  • Короля Данила,
  • Бельведерська,
  • Грушевського,
  • Бандери,
  • Слави Стецько,
  • Північний бульвар,
  • Симоненка,
  • Височана,
  • Вовчинецька,
  • Молодіжна

Така ситуація виникає через те, що в цих мікрорайонах багато новобудов. В них немає своїх контейнерних майданчиків, і вони користуються майданчиками загального користування на прилеглих вулицях.

“Зазвичай у новобудовах є місце відведене під контейнери. Втім після здачі, коли мешканці заселяються, там створюється парковка. Я можу навести величезний список адрес, де в новобудовах немає контейнерного майданчика. Є й такі, де він навіть не планувався і не був передбачений “, – обурюється Ірина Ружицька.

Заступник міського голови Микола Вітенко повідомив, що в мерії розробляють механізми впливу, щоб біля новобудов було облаштоване місце для збору сміття.

“Треба цього добиватись через надання інших послуг. Наприклад, через на водопостачання – впливати спочатку на забудівників, а пізніше на приватні ЖЕКи, щоб там, де по проекту був передбачений майданчик, – він був фізично розташований”, – відмітив Микола Вітенко.

“Місто росте, і щоб це не перетворилося на стихійну проблему, треба діяти зараз. Треба будувати нові контейнерні майданчики, щоб уникнути перевантаження діючих. Ідеально, якби кожен будинок мав свій контейнер – це хороша практика і треба рухатись в цьому напрямі”, – резюмує Ірина Ружицька.