Франківський школяр створює фігурки з полімерної глини
Диван на коліщатках в темній вітальні

Франківський школяр створює фігурки з полімерної глини

Автор: Олег Мамчур
10/03/2024 20:40
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

В Івано-Франківському ліцеї №3 навчається шестикласник Владислав Угринович. Хлопець власними руками створює незвичайні фігурки з полімерної глини.

Його фігурки представили на виставці. Серед них й фігурка Тараса Шевченка, пророблена до найдрібніших деталей. Її хлопець створив до 210-ї річниці від дня народження українського поета. Та до класичного образу додав авторське бачення

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Про це йдеться в сюжеті 402, пишуть Версії.

Це захоплення, розповідає школяр, розпочалося з книжок – прадідусь зліпив йому фігурку Снігової королеви. Натхненний такою ідеєю Владислав і сам вирішив створювати міні-скульптури.

Спочатку героїв ігор, мультфільмів та улюблених книг виліплював із пластиліну. Та вироби із цього матеріалу зберігаються погано. Тож у 7 років познайомився із полімерною глиною.

Сам процес створення фігурок, каже автор, не складний. Але варто докласти зусиль, коли йдеться про деталі. Невеличкі скульптури вимагають менше уваги. До прикладу нецке, які у японському мистецтві традиційно вирізають з кісток, можна зліпити за дві години. А ось виготовлення складніших може зайняти і кілька днів.

Та Владислав тут не просто творчий учень, а ще й помічник вчителя. Адже у межах своєї виставки проводить для учнів третього ліцею інтерактивні екскурсії – розповідає про полімерну глину, традиційну кераміку та українських майстрів.

Наталія Буяк – вчитель образотворчого мистецтва і креслення – своїм вихованцем пишається.

Сьогодні в особистій колекції Владислава з десяток фігурок. ще кілька – подарував. Утім продавати їх, або ще десь виставляти окрім школи, поки не планує. Каже – у дорослому віці бачить себе дизайнером, чи декоратором. Тож те, чим займається сьогодні, його шлях у майбутнє.