Диван на коліщатках в темній вітальні

На Прикарпатті представники Опольського воєводства ділилися досвідом децентралізації

Автор: Світлана Якимчук
20/01/2020 18:33
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
Азов
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

У Центрі польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську в рамках ІІІ Міжнародного наукового семінару під назвою «Інструменти безпосередньої демократії. Досвід Польщі та України у процесі децентралізації» відбулася зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук із делегацією з Опольського воєводства (Республіка Польща).

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

У своєму виступі Світлана Онищук подякувала польським колегам за можливість ознайомитися із їх практичним досвідом втілення адміністративно-територіальної реформи. Вона відзначила, що реформа органів місцевого самоврядування та децентралізації влади, яка зараз проходить в Україні, є складною, але надзвичайно потрібною, із великими сподіваннями громадян на позитивні зміни щодо розвитку територій. Важливо, щоб утворені ОТГ були спроможними, а їх мешканці отримували якісні послуги. На сьогодні в області вже утворено 41 ОТГ. Польський досвід щодо реалізації процесів децентралізації дасть змогу уникнути помилок та ефективніше провести цю реформу в Україні.

Віцемаршалек Опольського воєводства Збіґнєв Кубаляньца відзначив, що з реалізацією реформи децентралізації в Польщі мешканці відчули якісні зміни, бо вони безпосередньо беруть участь у всіх процесах розвитку громад.

Проєкт «Інструменти безпосередньої демократії» реалізовується Центром польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську спільно з Прикарпатським національним університетом ім. Василя Стефаника та Інститутом наук про політику та адміністрування Опольського університету (Республіка Польща). Це вже третій семінар, починаючи із 2017 року. Його метою є обмін досвідом і практиками управління на місцевому рівні.