Хоча свята й сповнені радісних емоцій та очікування маленького дива, для людського організму святкове застілля – справжнє випробування.
Лікарка-терапевт, дієтологиня Тетяна Чевалюк каже, під час новорічних свят страви потрібно готувати без надлишку, тобто необхідно передбачити кількість продуктів, а також й кількість гостей, передає Правда.іф з посиланням на Фіртку.
“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.
Розрахувати харчі так, щоб їх вистачило на вечерю й на наступний день. А також запам’ятати, все, що стоїть на різдвяному столі – це страва, тому не потрібно готувати з надлишком.
«На застіллях важливо уникати важких страв, тобто їсти менше смажених і неодноразово перероблених продуктів.
Просто приготовлена їжа корисніша для організму.
Кутя, пшениця не є легкою для травлення, тому тим людям, в яких проблеми з підшлунковою залозою, або іншими органами травлення, варто не зловживати нею.
Без спиртних напоїв не обходиться майже жоден святковий стіл. Проте, алкоголь найчастіше стає причиною отруєнь і поганого самопочуття.
Дієтологиня радить споживати неконцентровані спиртні напої. Так, за її словами, краще випити легкого, сухого вина, тим паче якщо воно домашнє, адже виробник чітко знає, як та з чого воно зроблене.
«Люди захочуть посвяткувати, єдине питання в кількості, якщо випити бокал вина за вечір, то це не викличе великих проблем.
Якщо ж алкоголем перебрати, то необхідно буде включити детоксикацію, але краще цього не допускати.
Тим людям, які не хочуть вживати, але з тих, чи інших причин вирішують випити, раджу зробити обхідний маневр.
А саме, розбавляти алкогольні напої мінеральною водою, або льодом, тим самим зменшуючи кількість випитого.
Пам’ятайте, що будь-який алкоголь знімає контроль над харчовою поведінкою».