-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Топ-5 шахрайських схем: як польські фірми «розводять» українських заробітчан

-Реклама-spot_img
spot_img
На ринку праці в Польщі популяризувалися шахрайські схеми щодо українських громадян з боку дрібних недобросовісних агентств з працевлаштування. Зокрема, шахраї представляються посередниками польських фірм, збирають гроші за проїзд через кордон та “розчиняються в повітрі”.

Про це інформує “Діло“.

Однією із найпоширеніших шахрайських схем в останні три місяці є ситуації, коли шахраї, представляються посередниками польських фірм, без пред’явлення документів або укладення офіційних договорів, збирають гроші за проїзд через кордон і ще на території України зникають.

Також серед лідерів шахрайських схем виступають й такі:

- РЕКЛАМА-
  • Українців наймають на території України на роботу, везуть до Польщі і там кидають без роботи і умов для проходження 14-денного обов’язкового карантину. Відразу ж з’являються нібито “добрі” посередники, готові працевлаштувати людей, але, наприклад, за низьку оплату або у вкрай важкі умови праці.
  • Часто посередниками виступають водії мікроавтобусів, які обіцяють за суму в кілька сотень злотих перевезти через кордон до Польщі. А там їх нібито повинен зустріти представник компанії з працевлаштування. У кращому випадку людей довозять до кордону, де залишають проходити його самостійно без відповідних документів, що тягне за собою відмову у в’їзді.
  • Також у Польщі створюють фіктивні агентства з працевлаштування. Вони дають активну рекламу в Інтернеті про те, що компанія допомагає українцям в отриманні Освядчення (ред. Oświadczenie – це дозвіл українським громадянам працювати в Польщі півроку). Люди платять гроші цій “фірмі”, а в результаті або її представник зникає, або Прикордонна служба Польщі ідентифікує фірму як фіктивну і не пропускає українців з такими дозволами про роботу на територію Польщі.
  • Можливо й таке, що компанія з працевлаштування офіційна і заявляє, що організує проходження карантину для українських громадян. Але розміщує людей в антисанітарних умовах. Без забезпечення їх їжею і засобами гігієни. В результаті люди стають перед вибором – або порушити карантин і бути депортованими, або залишитися без продуктів харчування і голодувати.

В аналітичному центрі радять при виборі фірми з працевлаштування звертати увагу на такі критерії:

  • Як довго компанія працює на ринку (бажано, щоб термін був не менше 5 років);
  • Наскільки має розгалужену філіальну мережу;
  • Наскільки компанія публічно представлена ​​в польських і українських ЗМІ;
  • Як легко можна отримати інформацію про власників компанії і її структури;
  • Чи є всі необхідні ліцензії у компанії на території Польщі;
  • Як ця компанія представлена ​​в соцмережах і в інтернеті, які про неї відгуки.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.

1 коментар

  1. А що ще робити з євромудлойобами, з отим базарним бидлом яке в 90-х “таньо спшедало” поляцам обладнання з заводів ?..
    Понюхайте й тепер “варь’йоно- мачь’йоні” обсикані польські райтки…

Comments are closed.

-Реклама-

РЕКЛАМА

zhytlo-ta-komercziya-zi-svyatkovymy-znyzhkamy/

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні