-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Українську «Ой смереко» заспівали іноземці з 20-ти країн на п’яти континентах світу ВІДЕО

-Реклама-spot_img
spot_img

Олександра Козак з Івано-Франківська зняла відеокліп, де іноземці з 20 різних країн заспівали українською відому народну пісню”Ой смереко”.

Козак до 17 років жила в Івано-Франківську, потім поїхала вчитися закордон і протягом останніх 13 років проживала в різних країнах світу. Повернулася в Україну минулого року і зараз знову проживає в Івано-Франківську. Ідея створити відео, де іноземці співають українською, в Олександри з подругою виникла під час карантину, пише Репортер.

«У нас спільний канал на Ютубі. Спочатку вона запропонувала створити відео, якому слов’яни на карантині співають пісню іспанською мовою. Враховуючи те, що останнім часом відео на нашому каналі дублюються 4 мовами: українською, іспанською, англійською та російською, я запропонувала зробити 4 відео, з різними піснями всіма цими мовами. Після того, як ми обговорили цю ідею, вирішили, що зробимо відео іспанською, і якщо я хочу і візьмусь за організацію – зроблю також українською. На цьому і погодили», – каже Козак.

Дівчина підкреслює, що створення відео для неї не новинка, але саме це стало набагато більшим та значущим.

«Цим відео, де іноземці з 20 різних країн, на 5 різних континентах співають українську відому пісню, вклавши в неї душу і серце, ми показуємо, що ми всі однаково відчуваємо, переживаємо, любимо, дружимо та цінуємо один одного. Тому дуже сподіваємося, що це відео продовжуватиме пропагувати мир та любов між людьми з усіх куточків нашого прекрасного світу», – каже Козак.

- РЕКЛАМА-

Олександра каже, що пісню обирала дуже довго. Адже хотіла обрати веселу та відому, таку аби всі підспівували. А ще, легкою у вимові та виконанні, щоб іноземці були в змозі її заспівати. Відтак, франківці довелося прослухати багато українських пісень, аби обрати найбільш підходящу. Так обрала «Ой смереко!». І не помилилася, адже пісня сподобалася і виконавцям.

«Більшість учасників проекту – мої друзі, яких я знаю вже довший час. З деякими я познайомилася в процесі зйомок і вони захотіли приєднатися до проекту. Більшість з них ніколи не співали на публіку. Все відбувалося он-лайн. Спочатку відправляла пісню, щоб послухали та сказали, чи їм подобається. Далі відправляла слова написані латинкою, аби вони могли прочитати, плюс пояснення про пісню та її переклад. Далі було багато голосових повідомлень, які спочатку я їм відправляла дуже повільно, трошки швидше і в нормальному темпі, з кожною людиною по різному. А потім вони мені присилали свої спроби і я старалася допомогти їм вимовити якомога чистіше. Так і зробили відео», – розповідає Олександра Козак.

Тож у відео заспівали учасники з Аргентини, Бразилії, Великобританії, Гани, Гватемали, Ель Сальвадора, Єгипту, Італії, Канади, Китаю, Колумбії, Куби, Мексики, Панами, Перу, Польщі, Росії, Туреччини, Філіппін, Франції.
Загалом, дівчата працювали над проектом близько 3 місяців. Олександра зізнається, що зібрати матеріал з різних куточків світу було завданням непростим.

«Мої близькі не могли уявити, як це все можна зібрати докупи та що з того вийде. А в мене в голові було багато ідей, і почала я з однієї, а в кінцевому результаті вийшло цікавіше, аніж сама ідея», – підкреслює авторка оригінального відео.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Світлана Якимчук
Світлана Якимчук
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф.юа. Випускник філологічного факультету Прикарпатського національного університету
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні