Як прикарпатець врятував від загибелі п’ятьох косуль
Диван на коліщатках в темній вітальні

Як прикарпатець врятував від загибелі п’ятьох косуль

Автор: Світлана Якимчук
10/01/2025 14:27
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Азов

Житель Івано-Франківщини Іван Деренько врятував від смерті п’ятьох косуль, створивши для них спеціальний вольєр, і тепер планує відкрити реабілітаційний центр для диких тварин.

Незвичайне захоплення прикарпатця Івана Деренька привернуло увагу тисяч українців після того, як він почав ділитися у соціальних мережах історіями порятунку та життя косуль, яких врятував від загибелі, пише Правда.іф з посиланням на ОТБ “Галичина”.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

“Ще вона в мене артистка така маленька”, – розповідає Іван про Цьомку, першу врятовану косулю, яку разом із братом знайшли в лісі: “Ми з братом пішли на гриби, і брат перший побачив її маленьку, вона на дорозі забилася. Почекали години дві, може й більше, відігнали косу далеко від неї, потім я пішов додому, ще почекали годинки три”.

Після порятунку першої тварини до Івана почали звертатися люди з проханням допомогти іншим косулям.

“Позвонили хлопці з гори, що біля трактора вже третій день дуже слабонька, і чи не заберу її. Ледве її відгодували, не хотіла ні їсти нічого, пипку їй в рот прямо запихали, аби її відкачати”, – згадує господар притулку.

За словами дружини Івана, Оксани, яка допомагає доглядати за тваринами та знімає відео для соціальних мереж.

“Відразу було страшно, бо жива тваринка – це відповідальність, велика відповідальність, і весь час зайняті, ми не можемо кудись від’їхати, поїхати, бо залишити ми не можемо”, – розповідає пані Оксана.

Наразі Іван облаштовує новий просторий вольєр для своїх підопічних.

“Тут у нас є 110 погонних метрів, це десь середньо 800 квадратів буде, що на одну косулю має бути 30 квадратів не менше в домашніх умовах”, – пояснює він свої плани щодо розширення території для утримання тварин.

У майбутньому прикарпатський рятівник косуль мріє створити повноцінний реабілітаційний центр для диких тварин, де зможе надавати допомогу більшій кількості тварин, які потребують порятунку та реабілітації.