Відтепер на нашому сайті ви можете дізнатися про нові видання, які нещодавно з’явилися у книгарнях Івано-Франківська. Сьогодні Правда.іф розповідає про три книги, які зацікавили нас цього тижня і які ви можете придбати у крамниці «Букініст».
Богдан Коломійчук «Експрес до Ґаліції»
З анотації: «Експрес до Ґаліції» – новий детективний роман Богдана Коломійчука, в якому на читача чекають заплутані справи та небезпечні розслідування. Весна 1906 року. Під час відпустки у Швейцарії комісар львівської поліції Адам Вістович несподівано втягується у небезпечну шпигунську гру, в якій на карту поставлено не лише людські життя, але й долі імперій. Розшифрувавши секретний документ, Вістович дізнається занадто багато, як на звичайного детектива з далекого австрійського Львова. У цей же час з клініки в курортному Бадені зникає дивний російський пацієнт, якого розшукують розвідки одразу кількох країн, а у Венеції стається вбивство непримітного перекладача з німецької. Вістовичу доведеться з’ясувати, як пов’язані ці події і чому сліди, здавалося б, непов’язаних справ ведуть до Львова».
Пол Остер «Нью-йоркська трилогія»
З анотації: «Нью-йоркська трилогія» – по-справжньому сміливий і захопливий роман одного з найдивовижніших американських письменників Пола Остера. У «Скляному місті», першій частині трилогії, письменник Деніел Квінн посеред ночі отримує зловісний телефонний дзвінок, що повністю змінює його життя. «Привиди», друга частина, оповідає химерну історію таємничого Білого, який хоче, щоб детектив Синій простежив за чолов’ягою на прізвисько Чорний. У «Замкненій кімнаті», завершальній частині книжки, головний герой дізнається, що його давній друг зник, залишивши дружину та дитину, а на додачу цілу купу рукописів. Ці три зовсім різні та водночас тісно пов’язані історії – яскравий зразок постмодерністської літератури. Українською трилогію видано вперше».
Ґрінберґ Джолента «Як давати собі раду: чого ми навчилися за 50 книжками із саморозвитку»
З анотації: «Рано чи пізно перед нами постають безліч усіляких «Як?» Як стати ефективним? Як взаємодіяти з іншими людьми? Як досягти душевного спокою? У пошуку єдино правильної відповіді на такі запитання ви вергаєте гори мотиваційної літератури, проте не знаєте, котра з книжок зарадить саме вам і котра з описаних там методик буде дієвою саме у вашому випадку. Допомогти вам з вибором зможе книжка «Як давати собі раду» – своєрідний огляд 50 найпопулярніших книжок із саморозвитку. У цій книжці Джолента Ґрінберґ і Кристен Майнзер відверто, дотепно, а часом навіть жартівливо розповідають, як упродож трьох років вони намагалися переглянути й налагодити свої життя, неухильно дотримуючись правил з 50 мотиваційних книжок. І тепер авторки діляться з нами своїм досвідом апробації різноманітних методик і практик, опису наслідки дотримання чи нехтування певних порад».