На Прикарпатті розпочала роботу платформа “Діалог влади та бізнесу”. Ініціативу створили, щоб оперативно реагувати на всі проблемні питання, з якими стикаються підприємці області. Вона буде реалізовуватись при Конгресі місцевих і регіональних влад при Президенту України.
Про це сьогодні на брифінгу повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, пише Правда.іф.
Також Івано-Франківська ОВА та Бізнес Асоціація Івано-Франківська підписали меморандум про співпрацю.
Наразі в осінній період, за словами очільниці області, відбувається тісна комунікація із виробниками сільськогосподарської продукції області. Підприємці мають змогу реалізовувати та популяризувати свою продукцію на ярмарках. Такі вже провели у Івано-Франківську та Калуші.
“На сьогодні дуже важливо підтримувати бізнес Прикарпаття, – зауважила Світлана Онищук, – купувати товари у своїх виробників. Тому запрошую краян та товаровиробників долучатись до такого ринку”.
За її словами, за результатами обговорень з бізнесом важливих питань для продуктивнішої співпраці незабаром на Прикарпатті проведуть всеукраїнський Конгрес місцевих та регіональних влад.
Як буде налагоджуватись ця комунікація, розповів керівник департаменту економіки Сергій Подошва:
“З часів повномасштабного вторгнення потреби бізнесу кардинально змінились – викристалізувалась низка питань, які потребують втручання влади. Зокрема, були втрачені логістичні зв’язки між підприємствами. Це стосується, в основному, релокованого бізнесу.
Щодо роботи платформи, то тут діалоги відбуватимуться на зустрічах на базі обласної військової адміністрації із залученням представників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади (до прикладу, державної податкової служби, митниці, представників ТЦК, енергопостачальних і енергорозподільчих організацій тощо). Все залежить від потреб підприємців”.
Також Івано-Франківська ОВА та Бізнес Асоціація Івано-Франківська підписали сьогодні меморандум про співпрацю.
Як стверджує голова правління Бізнес Асоціації Дмитро Романюк, влада і бізнес є партнерами, оскільки разом працюють на розвиток держави.
“Ми, без сумніву, вітаємо ініціативу президента “Зроблено в Україні”. Це має суттєво пожвавити економічне зростання країни, оскільки інструментарій через локалізацію, стимулювання експорту, створення інструментів підтримки власного виробника, програму кешбек. І тут мають створюватись максимально сприятливі умови, щоб підприємці могли думати виключно про бізнес, як захоплювати нові ринки та сплачувати податки”.
Член правління Бізнес Асоціації Андрій Семанів на сьогодні очолює один з нових напрямків “Взаємовідносини бізнесу та вдади“, називає про основні пріорітети у їхній роботі. Це:
- працевлаштування ветеранів і адаптація робочих місць;
- генеральний план обласного міста;
- аналіз місцевих регуляторних актів у відношенні до бізнесу.