-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Керівник Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук розповів про ще одну важливу ініціативу своєї команди

-Реклама-spot_img
spot_img

Про це голова ОДА написав на власній сторінці у соціальній мережі Фейсбук, повідомляє своїх читачів інформаційний ресурс Правда іф:

У роботі голови облдержадміністрації є багато щоденних та оперативних завдань. Проте не менш важливо працювати над стратегічними проєктами, які будуть ефективними багато років. Ця робота складна і можливо зараз не всім мешканцям області помітна. Та згодом люди точно побачать її результат.

Отже, одна з ініціатив моєї команди – розробка стратегії протиповеневих заходів.Повені та паводки в Івано-Франківській області відбуваються дуже часто. Минулорічна стихія призвела до руйнування берегоукріплень, водозахисних дамб, автомобільних мостів та доріг, житлових будинків. Вона завдала значних матеріальних і фінансових збитків об’єктам народногосподарського комплексу і населенню. На жаль, під час негоди загинули 5 мешканців області.На відновлення пошкоджених об’єктів протягом довгих років витрачаються значні кошти. Але запобіганню повеней та паводків достатня увага не приділялась.Ми створили робочу групу фахівців та експертів, щоб розробити стратегію протиповеневих заходів. До її підготовки долучились представники Програми розвитку ООН.

- РЕКЛАМА-

Завданням стратегії є ідентифікація чинників, які призводять до виникнення природних стихій, зокрема повеней і паводків, та напрацювання конкретних заходів для зменшення їх негативного впливу.За результатами роботи, були визначені основні території, що зазнають найбільшого впливу внаслідок повеней та паводків, так звані «зони ризику». Як наслідок, сформовані стратегічні напрямки, за якими необхідно здійснювати комплексні заходи щодо запобігання негативного впливу природних явищ.

Зокрема, це:

– розчищування русел річок;

– спорудження вздовж русел рік нових гідротехнічних споруд (дамб, берегоукріплень), а також відновлених об’єктів, зруйнованих в попередні роки;

– будівництво та/або відновлення мостових переходів, ділянок автомобільних доріг для унеможливлення переривання сполучення між населеними пунктами, забезпечення доїзду екстрених служб, безперервного доставлення харчів та товарів першої необхідності.

Всі ці заходи вартують доволі багато, тому ми працюємо над визначенням їх пріоритетності та черговості.

При виборі показників для проведення соціально-економічного аналізу використано звіти щодо подолання наслідків стихії, яка відбулась в червні 2020 року.Для визначення рівня важливості об’єктів та черговості виконання робіт на них, ми зробили відповідний аналіз. Оцінку проводили відповідно до їх впливу на 3 групи:

життя, здоров’я та безпека населення;

потенційні загрози економіці;

запобігання руйнуванню інфраструктури.

Система показників є виважена, людиноцентрична і відповідає основним стратегічним напрямкам розвитку. Першочерговому виконанню підлягають об’єкти, які несуть загрозу життю людей і їх майну, наступні пріоритети – бізнес та інфраструктура. Нещодавно про стратегію протиповеневих заходів спілкувався з Президентом України Володимиром Зеленським. Він підтримав ініціативу нашої команди та готовий сприяти її реалізації. Сподіваємось на підтримку від обласної та місцевих рад.

Одна вкладена гривня в запобігання, зберігає сім гривень при подоланні наслідків негоди.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні