-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Кокосова олія: застосування в косметології

-Реклама-spot_img
spot_img

Кокосова олія досить давно застосовується в косметології, тому її властивості та можливості ретельно вивчені й підтверджені клінічними випробуваннями. Першими використовувати цей продукт для догляду за шкірою й волоссям почали стародавні єгиптяни. Він захищав від палючого сонця, а також виконував поживні функції. Сьогодні цей засіб застосовується самостійно, входить в рецептуру різних косметичних продуктів або використовується для їхнього збагачення. 

На сайті мультирегіонального інтернет-магазину MAKEUP makeup.com.ua/categorys/534795/ можна замовити кокосову олію з безплатним доставленням.

Способи виготовлення

Основним сировинним матеріалом служить м’якуш кокосового горіха (копра). Спочатку вона піддається ретельному сушінню, а потім пресуванню. Технологія виготовлення передбачає виконання холодного або гарячого віджимання. У першому випадку можуть застосовуватись ручні преси чи промислове обладнання. Холодне пресування дозволяє зберігати максимальну кількість корисних речовин, але вартість продукту буде дещо вищою, адже для його виготовлення потрібно набагато більше копри. Попереднє кип’ятіння з наступним віджиманням дозволяє отримати до 70% олії з такої ж самою кількістю м’якоті. Обидва способи вимагають дотримання певного температурного режиму.

- РЕКЛАМА-

Кокосова олія випускається у двох формах – рафінована й нерафінована. Обидва ці варіанти мають свої переваги й недоліки, тому твердження, що слід купувати тільки рафінований варіант є необґрунтованим. Рафінований продукт найчастіше використовується для шкіри обличчя, не втручається у роботу сальних залоз і не забиває пори. Нерафінована олія дає хороші результати у догляді за волоссям, а також використовується для загоєння тріщин на п’ятах і пом’якшення локальних ділянок шкіри на тілі. Обидва варіанти не мають особливих протипоказань (крім індивідуальної нестерпності), але якщо дерма схильна до утворення комедон від нанесення цього засобу доведеться відмовитись.

Склад і можливості

Основою формули є жирні кислоти, які виконують такі завдання:

  • прискорюють загоєння пошкоджень, освітлюють пігментацію, зменшують ознаки раннього старіння;
  • підтримують нормальний водний баланс;
  • нормалізують обмінні процеси, відновлюють структуру волосяних стрижнів;
  • захищають від шкідливого впливу ультрафіолету;
  • заспокоюють покриви, усувають почервоніння;
  • регулюють роботу сальних залоз, позбавляють від лупи.

У дерматології цей засіб використовується як антисептик і антибактеріальний препарат, в комплексному лікуванні себорейного дерматиту, грибкових захворювань. Він здатен зняти свербіж і печіння при псоріазі, екземі, сонячних опіках.

Кокосова олія має досить великі можливості у різних напрямках. Наприклад, застосовується для захисту покривів під час пляжного відпочинку, зменшує прояви целюліту, прискорює ріст волосся. Це натуральний косметичний продукт, який успішно справляється з усуненням різних проблем, а також забезпечує делікатний догляд за шкірою та волоссям.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні