Кримінальні історії: як у далекому 1934 році поблизу Яремче трапилося загадкове вбивство
Диван на коліщатках в темній вітальні

Кримінальні історії: як у далекому 1934 році поблизу Яремче трапилося загадкове вбивство

Автор: Ігор Василик
11/05/2021 12:53
-Реклама
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Азов
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

У вересні 1934 року під Яремчем трапилося загадкове вбивство, яке нагадувало класичний детективний сюжет, адже до числа підозрюваних належало обмежене коло осіб – пише “Західний кур’єр”.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Потерпілий, Герман Крумгольц, був уродженцем Станиславова. В 20-річному віці він виїхав до Німеччини, оселився у Берліні й започаткував власний ювелірний бізнес. Справа процвітала, і Крумгольц доробився до значних статків. З приходом гітлерівського режиму він був змушений закрити свою ювелірну майстерню й повернутися до рідного Станиславова. Хоч на той час Крумгольц був уже в поважному віці, він не хотів сидіти склавши руки й вирішив інвестувати зароблені кошти у якийсь новий бізнес. За порадою свого друга він узяв в оренду пансіонат «Свитязянка» під Яремчем у спілці зі станиславівським ресторатором Маєром Гюбнером.

Яремче. Поштівка, міжвоєнний період.

Бізнес одразу пішов успішно, тож обидва партнери потирали руки від радості. В пансіонаті час від часу організовувалися пишні прийоми для світської публіки. А після одного з таких прийомів Герман Крумгольц раптово помер. У поліції виникла підозра, що співвласника пансіонату отруїли, тож почалося розслідування. Той злощасний прийом не був багатолюдним, але на ньому були присутні кілька жінок, з якими, за словами пліткарів, у Крумгольца колись були романи, а також партнер загиблого Маєр Гюбнер і його зять Вальдман – теж багатий підприємець, співвласник відомої станиславівської фірми «Рух-Промет».

Обидвох відразу ж заарештували, підозра впала також на кухарку, яка готувала наїдки для прийому. Однак Вальдмана і кухарку поліція невдовзі випустила з ув’язнення за браком будь-яких доказів їхньої провини. Маєр Гюбнер перебував у в’язниці довше, але і його правоохоронці були змушені випустити, бо переконливих доказів його провини не було виявлено. На жаль, поліції так і не пощастило розгадати цю загадку «вбивства у замкненій кімнаті».

Підготувала Олена БУЧИК