-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Лише найкраще для найдорожчих – все що треба знати про догляд за шкірою немовлят

-Реклама-spot_img
spot_img

При народженні немовляти батьки та всі рідні відчувають неймовірне щастя та хочу використовувати лише найкраще для новонародженого, аби дитина відчувала себе якнайкраще. Адже шкіра новонародженого дуже чутлива та немає такого міцного імунітету як дорослі. Продукція має відповідати всім потребам новонародженого та обов’язково бути гіпоалергенною, а знайти таку продукцію Ви можете за посиланням https://www.watsons.ua/uk/dityachi-tovari/dityacha-kosmetika/.

Склад 

Під час вибору продукції для дитини, опиратися лише на хороший бренд не варто, адже не завжди косметичні засоби підходять всім дітям, а інколи навіть можуть викликати висипання чи почервоніння. Особливу увагу потрібно приділяти вивченню складників та компонентів засобів догляду. Краще віддавати перевагу засобам, що мають у складі натуральні олії, масла та рослинні екстракт. Адже алоє вера прекрасно зволожує та заспокоює шкіру, а оливкова, до прикладу, захищає. 

Для очищувальних засобів рекомендуємо вибрати ті, що у складі мають закінчення “-ide” або “glucoside”. Це активні речовини, що майже непомітно піняться та допомагають відновлювати мікрофлору. 

- РЕКЛАМА-

Засоби першої необхідності

Варто враховувати, що зазвичай косметичні засоби для дітей мають незначний термін придатності, тому раціонально купувати їх по мірі необхідності. Також, дитині може не підійти він з першого разу та його потрібно буде замінити, а таке може бути навіть за умови, що всі складники є ідеальними. Усі засоби варто перевірити спочатку на собі, а саме нанести незначну частину на внутрішню частину руки і спостерігати за реакцією.

До появи дитини потрібно готуватися дуже відповідально та краще сформувати перелік необхідних засобів. Пропонуємо Вам ознайомитися із нашими рекомендаціями:

1.Для купання:

  • рідке мило з гліцерином;
  • шампунь, що має властивість не подразнювати очі;
  • пінка для очищення, яку варто використовувати декілька разів на тиждень.

2.Для масажу:

  • олійка для масажу

3.Для сідничок:

  • присипка для уникнення натирання або попрілостей;
  • крем для заспокоєння подразнень від підгузок.

Підгузники

Для того, щоб зробити правильний вибір у підгузниках та не розгубити серед їх широкого асортименту, пропонуємо рухати за наступною схемою:

  1. Визначити необхідний розмір. На кожній пачці вказана вага, на яку розрахована дана модель, але це лише приблизний розмір. Для точно визначення потрібно знати ширину сідниць та об’єм живота дитини.
  2. Визначити для якої статі підходять ці підгузники. Різниця у підгузниках для дівчаток чи хлопчиків полягає у місці розташуванні абсорбенту: у дівчат – це посередині, у хлопчиків – в передній частині.
  3. Визначити необхідну форму. Виробники пропонують вибрати між моделею “трусики” та на липучках. 
  4. Визначити для якої пори дня будуть ці підгузники. Нічні підгузники, як правило, здатність поглинати набагато більше вологи, ніж денні.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні