Диван на коліщатках в темній вітальні

Майже сотня прикарпатських прокурорів пройде переатестацію

Автор: Ігор Василик
02/03/2020 18:12
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.

З 02 по 05 березня триватиме перший та другий етапи другої черги переатестації, яку проходитимуть працівники регіональних прокуратур, у тому числі Івано-Франківської, а це загалом 87 прокурорів, включаючи керівництво.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Для забезпечення безперервності роботи регіональної прокуратури, прокурори проходитимуть перші два етапи тестування упродовж чотирьох днів підряд у кількості 21-22 працівники щодня згідно з графіком, затвердженим Офісом Генерального прокурора.

Атестація є складовою частиною реформи органів прокуратури України і складається із трьох черг. У першу чергу вже пройшли атестацію працівники Генеральної прокуратури України, 56% із них залишились працювати в Офісі Генерального прокурора.

У другу чергу переатестацію проходять працівники регіональних прокуратур, у третю – місцевих.

Атестація прокурорів кожної ланки складається із трьох етапів. До кожного наступного етапу кадрові комісії допускають тих прокурорів, які успішно пройшли попередній.

На першому етапі прокурори складають іспит у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення знань та вмінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора. На другому – оцінюються загальні здібності і навички на основі анонімного комп’ютерного тестування. На третьому етапі прокурори пройдуть співбесіду з метою виявлення відповідності вимогам професійної компетентності, етики та доброчесності.

«В цілому, атестація – складова реформи органів прокуратури. ЇЇ метою є, перш за все, очищення системи органів прокуратури та відбір найкращих і доброчесних прокурорів, які зможуть виправдати очікування суспільства. Всі чинні прокурори, які пройдуть оцінювання, продовжать працювати в нових органах прокуратури. А це, насамперед, професіонали, орієнтовані на вирішення проблем регіону, а не на обслуговування власних чи інших приватних інтересів», – зазначив очільник регіональної прокуратури Юрій Фреїшин.