Програмою соціального захисту на поточний рік на проведення реабілітації учасників АТО та членів їхніх сімей передбачено 740 тис. гривень.
Станом на 1 грудня кошти використано у повному обсязі: оздоровленням охопили 114 сімей, загалом 277 осіб. Цього року фінансування оздоровлення учасників АТО відбувалося за статтею про надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів, а 740 тис. гривень були передбачені громадській спілці «Громадське об’єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України імені Романа Шухевича» (в тому числі для організації проведення реабілітації учасників АТО та ООС і їх сімей). За цією програмою ветерани оздоровлювалися у садибі “Джерело”, що у селі Пійло Калуського району, повідомляють “Вікна”.
У проєкті програми соціального захисту на 2020-2022 роки є нова стаття — організація сімейного відпочинку учасників бойових дій та членів сімей загиблих учасників бойових дій, і на це у наступному році буде виділено 880 тис. гривень (у 2021 році — 930 і у 2022 році — 980 тис. гривень). Тобто з наступного року програма оздоровлення і реабілітації буде поширюватися не лише на ветеранів АТО, але й на ветеранів Афганістану та інших учасників бойових дій. Крім того, за словами начальника управління соціального захисту Любові Федоришин, учасники бойових дій будуть самостійно вирішувати, де їм відпочивати. Їм треба буде укласти угоду з обраним закладом та подати заяву до управління. За програмою можна буде відшкодувати вартість відпочинку та оздоровлення на сім днів по 380 гривень на день на особу.