В розумінні більшості людей розкладачка – це шматок брезентового полотна, натягнутого на слабкий алюмінієвий каркас, з противним скрипом та практично нерегульованим підголовником. Насправді ж сучасна розкладачка – це зовсім інший, набагато комфортніший та простий у використанні вид переносних меблів, здатний забезпечити повноцінний та приємний сон.
“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.
В чому переваги розкладачки?
Перш за все, розкладачка – це мобільне розкладне ліжко, котре можна брати з собою в походи, подорожі та на дачу. Вона легко перевозиться – завдяки малим розмірам у складеному вигляді раскладушки вміщаються в багажник легкового автомобіля.
Конструкція сучасних лежаків доволі міцна. Вони здатні витримати дорослого чоловіка середньої комплекції. При цьому розкладачки не скриплять під великими навантаженнями, чого вдається досягти завдяки покращеному, більш надійному та довговічному механізму.
Якими бувають розкладачки по типу основи?
Мобільні лежаки діляться на декілька видів. У кожного з них є свої переваги, про котрі потрібно пам’ятати при виборі:
- класичні – майже такі самі, що були за часів СРСР. Вони складаються зі щільної поліпропіленової тканини, закріпленої на надійному сталевому каркасі. Серед переваг класичних розкладачок варто виділити низьку ціну та невелику вагу;
- лежаки на пружинах та сітці – мають металеву сітку з закритим плетінням. Вони здатні прослужити набагато довше класичних. Покрита цинком основа захищена від впливу корозії;
- розкладачки на ламелях – зігнутих пластинах з дерева, завдяки котрим спина залишається завжди рівною. Ламелі витримують великі навантаження, лише трохи прогинаючись під вагою.
Переносні лежаки з ламелями підтримують теплообмін. Волога не накопичується на матраці, що вкрай важливо з точки зору гігієни.
На що звернути увагу при виборі розкладачки?
Щоб користуватись розкладачкою було максимально зручно, купуючи її, необхідно врахувати:
- наявність матрацу – в класичних та сітчастих лежаках можна обійтись і без нього, проте в лежаках з ламелями матрац повинен бути обов’язково;
- опори для матрацу в комплекті – завдяки їм людина не впаде під час сну чи відпочинку;
- матеріал каркасу – алюміній чи сталь. Другий варіант набагато кращий та довговічніший. Він витривалий та легкий.

Важливу роль при виборі відіграють розміри розкладачки. Тут кожен покупець повинен відштовхуватись від власних даних. Лише в цьому випадку можна підібрати розкладачку, на котрій можна повноцінно відпочити.
Де купити якісну розкладачку?
Замовити дійсно надійну розкладачку для походу чи домашнього відпочинку можна в інтернет-гіпермаркеті АКЛАС. Компанія пропонує десятки моделей від перевірених постачальників. Побачити та оцінити асортимент можна в шоурумі компанії, що знаходиться в Києві.
Сплатити покупку лежака можна найзручнішим для клієнта способом. Компанія АКЛАС приймає будь-які види платежів, в тому числі, сплату частинами. Це дозволяє купити розкладачку в кожному охочому.