Після протестів і голодування: як Коломийська центральна районна бібліотека відновлює роботу
Диван на коліщатках в темній вітальні

Після протестів і голодування: як Коломийська центральна районна бібліотека відновлює роботу

Автор: Ігор Василик
23/04/2021 00:17
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Книгозбірня не працювала від початку року, однак відновлює роботу цього тижня. Відтепер установа матиме статус краєзнавчої.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Про це повідомив заступник міського голови Коломиї Володимир Мельничук, пише Суспільне.

На 15 квітня працівники колишньої центральної районної бібліотеки (у нас вона в мережі введена як краєзнавча) вже працевлаштовані й приводять до санітарних та естетичних норм приміщення. Маємо проблеми з технічним паспортом, юридичні, але це не зупиняє роботу бібліотеки, – розповів Володимир Мельничук.

Коломийська бібліотека отримала статус краєзнавчої, бо у її книжковому фонді є багато видань краєзнавчої тематики, розповіла завідувачка відділу інформаційних технологій і роботи з молоддю Ганна Біленчук. Такі книги можуть бути і серед тієї літератури, яку нещодавно отримала бібліотека від Українського інституту книги. Це понад 400 видань, доповнила колегу бібліотекарка Оксана ТомичГеник. У майбутньому, за її словами, бібліотечні фонди поповняться ще на тисячу книг.

Не тільки книги пропонуватимуть відвідувачам бібліотеки. Для них будуть організовувати майстер-класи з художниками і майстрами декоративно-ужиткового мистецтва.

Хочемо співпрацювати з міжнародною асоціацією художників, яка діє під головуванням Володимира Бойківа. А він взаємодіє з ЮНЕСКО. Хоче до нас привозити туристів, які змогли б у нашій бібліотеці брати участь у майстер-класах, аукціонах з продажу творів мистецтва. Плануємо працювати не тільки з художниками, а й різьбярами, вишивальницями, – розказала Оксана Томич-Геник.

Така новація, каже бібліотекарка, передбачена у проєкті “Бібліотека – простір традицій, місце інновацій”, який розробили працівники бібліотеки.