Прикарпатцям на замітку: як захистити смартфон від ворога
Диван на коліщатках в темній вітальні

Прикарпатцям на замітку: як захистити смартфон від ворога

Автор: Марія Франчук-Левицька
20/03/2022 22:10
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
Азов
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Окрім прямої військової агресії, Росія продовжує вести проти України й інформаційну війну. У Центрі протидії інформації нагадали про важливість цифрової гігієни.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Зокрема, мовиться про інформаційну гігієну у смартфоні. Найчастіше саме цей пристрій ворог і може використовувати на власну користь,інформує Правда.іф з посиланням на канал 24.

Що саме рекомендують робити

Цифрова гігієна потрібна для безпечного отримання цифрових послуг та інформації в застосунку “Дія”, банках, соцмережах та месенджерах. Як пояснюють у Центрі протидії інформації при РНБО, є 3 найважливіші поради для того, щоб захистити смартфон.

PIN-код для безпеки

На смартфоні має бути встановлений PIN-код. Це мінімум 4 цифри, які необхідно вводити при розблокуванні смартфону. Щоб не забути, їх можна записати на листочку та сховати в безпечне місце.

Саме це дасть додатковий час для звернення до банку, щоб заблокувати картки у разі крадіжки чи втрати смартфона.

Підозрілі посилання

Не варто відкривати повідомлення та переходити за посиланнями з невідомих номерів. Повідомлення можуть бути типу: “Вам зараховано 6500 гривень за заявкою Дія, деталі за посиланням”. Якщо сумніваєтеся, телефонуйте на гарячу лінію банку.

Електронні листи

Також не варто відкривати електронні листи про виграш у лотереї, грошові надходження чи отримання спадку. Шахраї систематично здійснюють такі розсилання.