Російське керівництво не знає, як закінчити війну проти України та не втратити рейтинг Путіна
Диван на коліщатках в темній вітальні

Російське керівництво не знає, як закінчити війну проти України та не втратити рейтинг Путіна

Автор: Влада Гнатів
22/04/2022 18:24
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама

Російське керівництво не знає, як закінчити війну проти України за допомогою переговорів. Але при цьому не втративши рейтинг російського диктатора Володимира Путіна.

Про це повідомляє Медуза із посиланням на джерела у владі. За їхніми словами, політтехнологи у Кремлі вважають, що з пропагандою вони “переборщили”, а більшість громадян сприймають військове вторгнення як реальну “боротьбу з нацистами”.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

“При цьому жодних достовірних незалежних даних, що підтверджують гіпотезу про “войовничу більшість” росіян, немає. Багато вчених підкреслюють: в умовах пропаганди, цензури та репресій такі дослідження навряд чи відображають реальність”, – пише Медуза.

З цієї причини у Кремлі бояться “можливого невдоволення” переговорами та відступом окупаційних військ. За оцінкою влади, це нібито може вилитися навіть у вуличні протести. Таку гіпотезу співрозмовники видання пояснили тим, що пропаганда переборщила з нагнітанням теми нацизму в Україні. “Це надто сильні тригери”, – відзначають вони.

“При цьому публічно співробітники АП підтримують цю риторику, оскільки вважають, що з громадською думкою “сперечатися пізно” – а воювати все одно доведеться до якогось результату, який можна оголосити “перемогою”, – йдеться у матеріалі.

Водночас два політтехнологи (один із них раніше співпрацював із Кремлем, другий це робить досі) сумніваються в адекватності таких побоювань. Вони впевнені: якщо приглушити пропаганду, то жодних протестів не буде, а люди просто повернуться до своїх особистих проблем.

“Опиратися на якусь соціологію зараз дивно. Люди, швидше, пасивні, вони можуть бути не проти війни, але й не за неї. У Москві на машинах середнього класу букв Z щось непомітно. Респонденти висловлюються за інерцією. Але це не войовнича підтримка. Самі воювати ці люди не готові”, –коментує один із них.