Студент франківського вишу переміг на міжнародному конкурсі молодих науковців
Диван на коліщатках в темній вітальні

Студент франківського вишу переміг на міжнародному конкурсі молодих науковців

Автор: Світлана Якимчук
13/04/2020 11:22
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Новий житловий центр у місті City by Blago
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.

Магістрант спеціальності «Економіка (Економічна кібернетика)» економічного факультету Прикарпатського університету ім. В. Стефаника Віталій Крамар став переможцем міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020». 

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Студент здобув перемогу за результатами конкурсу в галузі «Економіка та управління». Він нагороджений дипломом I ступеня. Назва його роботи – «Models of analysis and forecasting of monetary policy parameters». Конкурсна робота отримала рейтинговий бал – 95. Науковий керівник – Андрій Пілько, доцент кафедри економічної кібернетики. Загалом в цій галузі знань на конкурс надійшло 58  англомовних наукових робіт, з яких 3 отримали найвищі бали, пише “Західний кур’єр”.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020» щорічно проводиться на базі Одеської національної академії харчових технологій за підтримки Міністерства освіти і науки України під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association у співробітництві з науковим журналом Central European Researchers Journal за напрямами: економіка і управління, харчова наука і технології, інформаційні технології, автоматизація і робототехніка, енергетика і енергоефективність, екологія та охорона навколишнього середовища.

Цьогоріч на перший етап конкурсу було подано 202 роботи, у тому числі 57 робіт з зарубіжних університетів. Роботи надійшли з 29 закордонних університетів таких країн як Франція, Греція, Китай, Македонія, Литва, Польща, Словаччина, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Білорусь і Молдова. На першому етапі конкурсу відбулося рецензування робіт членами журі , до складу якого входять науковці з 19 країн: США, Німеччина, Швейцарія, Ангола, Бенін, Латвія, Туреччина, Ізраїль, Китай, Румунія, Грузія, Польща, Словаччина, Казахстан, Азербайджан, Болгарія, Молдова, Білорусь, Україна. На підставі рецензій та відкритого обговорення наукових робіт у скайп-режимі, журі кожного з напрямків більшістю голосів прийняло рішення щодо визначення фіналістів.