-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Торік у Франківську поцупили близько сотні велосипедів ВІДЕО

-Реклама-spot_img
spot_img

За підрахунками громадської організації “Franko Bicycle Club”, минулого року в Івано-Франківську вкрали близько 100 велосипедів.

Представник велоклубу Мар’ян Бобалік розповів Сусіпльному Карпати, що для міста такого розміру – це достатньо велика кількість.

У франківця Романа Тихонюка викрали велосипед у листопаді 2020-го року. Чоловік звернувся в поліцію, однак впродовж декількох місяців жодних результатів не було. В березні цього року Роман побачив свій велосипед в Отинії, що на Коломийщині, в місцевого хлопця.

- РЕКЛАМА-

Тоді викликав поліцію, яка за словами Романа, взяла пояснення в цього хлопця та відпустила його з велосипедом. Тоді в Романа документів на ровер зі собою не було.

І ще в чому був нюанс – на велосипеді на стакані каретки був стертий серійний номер. І за всіма ознаками — це був мій велосипед, але довести я не міг, що він мій, – розповідає чоловік.

Після цього Роман Тихонюк звернувся у міський відділок поліції і все розповів слідчому.

Він пояснив, якщо немає номера на велосипеді, зважаючи на те, що в мене його вкрали, і за всіма ознаками це мій велосипед, і в мене є документи на велосипед, а в цього нового власника Андрія немає документів, все ж — це безнадійно, вони нічого не можуть зробити. Ніяких дій від поліції не було. Спілкуючись з ними, я розумію, що вони не зацікавлені розслідувати такі дрібні злочини, – каже франківець.

Речниця обласної Нацполіції Христина Максимчак, сказала, що намагатиметься з’ясувати обставини цієї справи. Однак зараз на дзвінки Суспільного Карпати вона не відповідає.

Юрист Сергій Томин розповів, що номер на велосипеді – не єдина ознака, за якою можна довести, що саме цей транспортний засіб викрали.

Бажано при зверненні до поліції із заявою про відкрите кримінальне провадження детально вказувати індивідуальні ознаки цієї речі. Вказувати колір, пошкодження, які є. Що більше ознак, які індивідуалізують цю річ, буде вказано в заяві, то з більшою ймовірністю вдасться при розшуку цього транспортного засобу ідентифікувати, що це саме ця річ, – каже юрист.

Представник громадської організації “Franko Bicycle Club” Мар’ян Бобалік вважає, що поліція достатньо рідко знаходить викрадені велосипеди. За його словами, власникам важко повернути його, адже злодії вивозять їх в інші міста. Мар’ян розповідає, що після крадіжки люди часто публікують пости про це в соцмережах, сподіваючись повернути свій транспорт, та натомість натрапляють на шахраїв.

Шахраї пишуть: “Ми знайшли ваш велосипед, хочемо винагороду на мобільний телефон або на банківську картку”. І коли людина в паніці, в стресовій ситуації, переживає, то вона на це купується, реагує. Скидає гроші, в результаті чого нічого не отримує. Втратила і велосипед, і гроші, – розповідає Мар’ян Бобалік.

За його словами, часто такі викрадення трапляються, зокрема, і через безвідповідальність власників велосипедів, які залишають їх непристебнутими, без нагляду або ж просто прив’язують. Щоб уникнути крадіжок, Мар’ян рекомендує купувати велозамок та кататися разом із друзями.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Світлана Якимчук
Світлана Якимчук
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф.юа. Випускник філологічного факультету Прикарпатського національного університету
-Реклама-

РЕКЛАМА

zhytlo-ta-komercziya-zi-svyatkovymy-znyzhkamy/

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні