ТПП України закликає франківських підприємців намагатися самостійно вирішувати питання відстрочки виконання взаємозобов'язань
Диван на коліщатках в темній вітальні

ТПП України закликає франківських підприємців намагатися самостійно вирішувати питання відстрочки виконання взаємозобов’язань

Автор: Світлана Якимчук
19/03/2020 12:18
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама

Торгово-промислова палата України закликає івано-франківських підприємців намагатися самостійно вирішувати питання відстрочки виконання взаємних зобов’язань.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

«З огляду на складну ситуацію у всіх сферах діяльності на території України у зв’язку із запровадженням карантину, вважаємо за необхідне рекомендувати застосовувати процедуру врегулювання ситуацій шляхом укладення додаткових договорів щодо перенесення термінів виконання зобов’язань. Це зніме питання порушення термінів виконання договірних зобов’язань, ситуації не вимагатимуть засвідчення форс-мажорних обставин для звільнення від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань», – повідомили у прес-службі Торгово-промислової палати України.

При цьому важливо повідомити контрагента про неможливість виконати умови угоди вчасно.

Разом з тим, в разі необхідності видачі сертифіката про виникнення форс-мажорних обставин, ТПП України та Івано-Франківська регіональна ТПП розглядають звернення за стандартною процедурою.

«З огляду на ситуацію, що склалася, ухвалено рішення приймати заяви з мінімальним пакетом документів», – наголошується в листі.

У ТПП України нагадали, що обставинами форс-мажору не є фінансова або економічна криза, дефолт, зростання офіційного і комерційного курсів валют до гривні, відсутність у боржника необхідних коштів і відсутність на ринку товарів, необхідних для виконання зобов’язань.