Диван на коліщатках в темній вітальні

У Франківську показали допрем’єрний показ фільму “Гірська жінка”

Автор: Орися Корчун
10/08/2018 15:46
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Сьогодні, 10 серпня у Театрі кіно “Люм’єр” показали допрем’єрний показ української трагікомедії “Гірська жінка: на війні” режисера Бенедикта Ерлінґссона, інформує Правда.іф.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

 

 

“Важливою частиною для нас є співпраця з європейськими колегами. У самому фільмі яскраво проявляється український контент, особливо через музику, а також частина зйомок була здійснена в нас. Це така європейська роль інтеграції в нашому культурному і виробничому плані”, – розповідає Пилип Іллєнко, голова Державного Агенства з Питань Кіно.

Віктор Вінтоняк, директор агенції Регіонального Розвитку Івано-Франківської області говорить, що кіносприяння в нашій області є дуже важливим.

Це буде розвивати суміжні галузі і суміжні речі, привернувши увагу людей до кіноринку, до того, як він відновлюється, щоб світ пізнав які ми є насправді”, – додає він.

В український прокат картина вийде 16 серпня.

 

Довідка:

Головна героїня, 50-річна Хатла, живе тихим життям – однак за образом самотньої диригентки хору ховається зухвала екоактивістка. Під псевдонімом «Горянка» жінка веде одиночну війну з місцевим алюмінієвим заводом. Вона ризикує всім, щоб захистити природу ісландських передгір’їв – але ситуація змінюється, коли в її житті з’являється дівчинка-сирота з України.

Фільм удостовірений трьома преміями: авторською нагородою Prix SACD за музику, глядацьким призом Prix du Public та єдиною державною премією фестивалю – Grand Rail d’Or.