Від початку року у Франківській ТГ порушили 7 кримінальних справ за домашнє насильства
Диван на коліщатках в темній вітальні

Від початку року у Франківській ТГ порушили 7 кримінальних справ за домашнє насильство

Автор: Ірина Ігнатюк
16/05/2021 11:04
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Від початку 2021 року в Івано-Франківькій ТГ зафіксовано 750 виїздів за повідомленнями про вчинення домашнього насильства. У 292 випадках насилля було підтверджене.

Про це Суспільному розповів начальник відділу сім’ї та гендерної політики міського департаменту молодіжної політики та спорту Назарій Куземка.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Ці цифри подані за інформацією сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Івано-Франківського районного управління поліції, — каже чиновник. — Ми сприймаємо таку статистику як позитивно, так і негативно. Негативно, тому що це — велика цифра. А позитивно тому, що люди почали активніше звертатися за допомогою, більше знають про свої права і не допускають нехтування честю і гідністю одного з подружжя щодо іншого.

За словами Назарія Куземки, у підтверджених випадках домашнього насильства постраждала 321 людина. З них — 19 дітей, 47 чоловіків і 255 жінок. Поліцейські винесли 235 термінових приписів, склали 197 адміністративних протоколів. Також порушили 7 кримінальних справ.

Керівник відділу сім’ї та гендерної політики зазначає, що департамент молодіжної політики та спорту є головним координатором усіх суб’єктів, які відповідають за реалізацію державної політики щодо попередження домашнього насильства.

Департамент збирає цих суб’єктів і здійснює комісійні виїзди та обстеження за місцем проживання людей, від яких надійшли заяви щодо вчинення домашнього насильства. Спілкуючись з двома сторонами конфлікту, з’ясовуємо, чи потрібно людині надати допомогу і яку саме, пробуємо вирішити конфлікт. Якщо жінка стверджує, що боїться за своє життя і здоров’я, то їй можуть запропонувати тимчасовий притулок у Верховинському центрі соціально-психологічної допомоги.

У центрі жінка може перебувати 90 днів, поки не вирішаться проблеми чи не нормалізується мікроклімат у родині.