У часи Майдану Грицак-молодший встиг трохи зіпсувати собі біографію, адже в складі групи прокурорів Оболонської районної прокуратури Києва разом з суддями “пачками” кидав за ґрати протестувальників. Але під люстрацію не потрапив.
“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.
Про це у своєму блозі “Право на правду” розповів Дмитро Гнап.
За його словами, Олег Грицак не був звільнений з прокуратури за розправи над громадянами. Раптом перевірка не виявила в протоколах допитів протестувальників прізвища молодого прокурора і, можливо, його і не було на тих судах над майданівцями.
Олег Грицак став заступником прокурора у Полтаві
Хоча є ж відео з того самого судового засідання січня 2014 року, додав Гнап, коли прокурори попросили про арешт 17 автомайданівців і судді це клопотання задовольнили. На відеозаписі судових слухань сидить молодий прокурор Олег Грицак, який разом з колегою ховає очі додолу і не хоче розмовляти з журналістами та пояснити, навіщо вони просять для учасників протестів по два місяці арешту.
Втім, пудсумував журналіст, після Майдану, пішли в гору справи у Грицака-старшого, оскільки той став спочатку першим заступником, а потім і главою Служби Безпеки України. За дивним збігом – ми ж розуміємо, що це речі не пов’язані – у Грицака-молодшого теж почалося і стрімке кар’єрне зростання, і покращення матеріального становища.
Дивіться відео повного випуску відеоблогу Дмитра Гнапа “Право на правду” за 23 серпня 2018