-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Чотири бізнеси з Івано-Франківська в «карантинному» проєкті

-Реклама-spot_img
spot_img

Час закритих дверей – документальний фотопроєкт The Gate Agency, який виходить на ресурсі інтернет-видання “Українська правда”, про українські бізнеси, що закрилися або трансформувалися під час карантину, – пише Західний кур’єр. 

У проєкті вже взяли участь понад 60 власників популярних українських ресторанів, тревел-агентств, приватних шкіл, юридичних компаній, спортивних центрів тощо. Героями фотопроєкту стають власники бізнесів з Києва, Дніпра, Одеси, Запоріжжя, Харкова Львова… 

У другій частині проєкту – 20 власників українських бізнесів з Києва, Чернівців, Івано-Франківська та Львова.

- РЕКЛАМА-

Івано-Франківськ представили: Юрій Филюк, CEO інноваційного центру Промприлад.Реновація; Сергій Фіцак, керуючий партнер Софтджорн (Softjourn, Inc); Євгеній Казаков, співзасновник та пивовар в пивоварні “Гонір”; Уляна Литвин, CEO торговельної марки Grofa, креативного простору Grofa Space та еко-готелю Grofa Hotel.

Кожен розповів свою історію.

Юрій Филюк, CEO інноваційного центру Промприлад.Реновація

Промприлад.Реновація – інноваційний центр у Івано-Франківську, який реалізується на базі колишньої індустріальної зони.

Чотири бізнеси з Івано-Франківська в «карантинному» проєкті

“Основна ідея проєкту “Промприлад” — це розбудова екосистеми, де поєднуються дуже різні гравці. Тут і бізнес, і громадські організації, і представники органів місцевого самоврядування з тим, щоб на перетинах створювати, народжувати нові ідеї, нові проєкти, нові бізнеси в тому числі і спільними зусиллями створювати нові потенціали для розвитку як окремо кожного з цих стейкхолдерів, так і міста і регіону в цілому. Відверто кажучи, в нас було абсолютно адекватне сприйняття карантину.

У мене в житті це далеко не перша криза, як і у більшості членів команди. Тому просто вирішили: окей, зробимо відповідні кроки. Знаєте, це як на війні, коли солдат не задумується глибоко. Є команда, ти маєш її виконувати. В даному випадку є об’єктивна реальність, яка проникає в життя, і ти відповідно мусиш реагувати. Те, чому нас навчили попередні кризи, що тут не можна зволікати, треба максимально швидко приймати нову реальність і робити відповідні кроки. Всі вони були зроблені.”

Сергій Фіцак, керуючий партнер Софтджорн (Softjourn, Inc)

Softjourn – ІТ-компанія з офісом в Івано-Франківську, що займається рішеннями в тікетінг-сфері.

Чотири бізнеси з Івано-Франківська в «карантинному» проєкті

“Наші основні клієнти — це Америка, Європа. І ми, напевно, одні з топових компаній в світі, в сфері тікетінгу. Тікетінг — це продаж квитків, обслуговування івентів. Для нас самим відчутним був 2008 рік. Тоді від нас пішли два клієнти, які забезпечували 60% доходу. Маркетинг справився достатньо швидко, познаходили нових клієнтів. Але тоді ми відчули, як правильно комунікувати з працівниками. Ми тоді зрозуміли, що чесність, відкритість набагато кращі за підтримання просто позитиву.

Приміщень в нас дуже багато, але всі люди зараз по домах. Та насправді я щасливий, тому що ми давно вже планували роботу з віртуальними командами, коли всі люди де завгодно. І ми в один день перейшли на таку модель. Тепер я бачу недоліки, які в нас є, які я зараз виправляю. І у мене є команда, яка працює з клієнтами, а інша — над покращенням внутрішніх процесів.”

Євгеній Казаков, співзасновник та пивовар в пивоварні “Гонір”

Гонір – пивоварня, що базується в Івано-Франківську та пропонує клієнтам крафтове пиво та квас.

Чотири бізнеси з Івано-Франківська в «карантинному» проєкті

“Ми пропонуємо не лише продукт, а й культуру. Як крафтові пивовари, ми несем таку місію, як культура споживання пива. Тому що культура споживання у нас ще кульгає, але вона вже починає бути культурою, а не просто розпиттям якогось алкогольного напою. Як і всі, ми перейшли на доставку пива. І ми почали зараз комунікувати більше з любителями нашого пива в соцмережах, з нашими друзями, і таким чином почали просувати продажі і доставочку свою.

Але справи у нас, м’яко кажучи, не дуже добре. Насправді важкі часи чекають на такі невеликі пивоварні, яких у нас в Україні дуже багато. Тому що хорека постраждає, вона відкриється сама остання. Плюс люди навряд чи будуть витрачати в хореці багато грошей, доки не наладиться трошки економічна ситуація. До того ж більша частина Західної України, а вже, напевно, і вся, дуже залежить від надходжень від заробітчан. І як тільки вони почнуть присилати сюди знову гроші, тоді тут все зарухається. А це буде не раніше вересня, напевно.”

Уляна Литвин, CEO торговельної марки Grofa, креативного простору Grofa Space та еко-готелю Grofa Hotel

Grofa Group об’єднує в собі еко-готель у горах, торгову марку еко-продуктів та креативний простір в Івано-Франківську.

Чотири бізнеси з Івано-Франківська в «карантинному» проєкті

“Важко сказати, що стратити не можна. Я знаю, що з карантином я пішла трошечки вперед. Багато ідей, які я не могла реалізувати, реалізувала. Наприклад, я зайнялася своєю реальною професією. Я агроном за освітою, економіка агропромислового комплексу. І я зараз висаджую повністю сади, полуницю вирощую і лохину. В мене все це під  маркою Grofa.

Тут же я планую робити якісь такі франківські мініекомаркети, де б люди, які так само вирощують, могли прийти й продати, як такий відкритий простір. Оскільки я занурилась у агропромисловий комплекс, планую все це кудись в подальшому продавати.”

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні