Диван на коліщатках в темній вітальні

Досі 800 захисників підрозділу “Азову” знаходяться у російських катівнях, – військовий Кориневич Андрій. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Оксана Марушкевич
23/08/2024 19:38
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

У Івано-Франківську регулярно різні організації проводять акції на підтримку українських військовослужбовців, які перебувають у ворожому полоні.

Сьогодні, у День Державного прапора України, родичі, знайомі та просто небайдужі мешканці Івано-Франківської громади своєю акцією “Врятуй з полону – не мовчи” вкотре вийшли і нагадали про полонених та зниклих безвісти, зокрема “азовців”, пише Правда.іф.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

“Дуже важливо, щоб відбувались такі акції в нашому суспільстві, – стверджує громадський діяч, політик та ветеран Петро Шкутяк, – щоб повернути кожного захисника і захисницю додому. І коли в політичному і громадянському суспільстві буде зрозуміло, що це кожного особиста справа, тоді буде результат”.

Підтримав акцію і діючий військовий, заступник командира батальйону в бригаді “Азов” – майор Кориневич Андрій, котрий також боронив “Азовсталь” та перебував у полоні. І саме така підтримка людей, за його словами , стимулювала продовжувати боротись і надіятись на звільнення.

“Досі 800 захисників підрозділу “Азову” знаходяться у російських катівнях. Про це потрібно нагадувати щовихідних, продовжувати боротись і вивільняти кожного воїна. Для цього проводити масштабніші і показовіші акції ” ,- каже військовослужбовець

Житель села Жураки Богородчанської громади служив у 68 бригаді 420 батальйоні. Його дружина, Світлана Савчук ділиться, що досі чекає чоловіка, який вважається безвісти зниклим.

“Військовий вишкіл після мобілізації чоловік відбував у Львові, згодом з побратимами перекинули на Покровський напрямок, на Донеччину. Перше завдання, після якого з 11 хлопців повернулось 5, виконували 24 травня 2024 року. Після виконання другого бойового завдання, на яке пішли 8 захисників, 2 червня ніхто не повернувся”.

І таких щемливих історій захисників, про які має знати суспільство і діяти задля їх повернення до родин, дуже багато.

Фотографії Богдана Савлюка