Сьогодні можна стверджувати, що серія Mini не виправдала очікувань розробників, адже відсоток продажів цієї серії є найменшим серед усіх продуктів, які колись випускала компанія Apple. Однак, завжди знайдуться фанати цих маленьких пристроїв, до яких належать iPhone 12 Mini та 13 Mini. Тому давайте розглянемо ті унікальні особливості та приховані функції, які точно здивують вас.
Характеристики iPhone 12 Mini
З точки зору технічних характеристик, Айфон 12 Міні майже не відрізняється від iPhone 12, і обидва пристрої ділять ключові компоненти з iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max. За 13 000 грн ми можемо отримати модель з 64 ГБ пам’яті з тим самим процесором, що встановлено у топовій моделі з 512 ГБ пам’яті.
Говорити, що пристрій крихітний і легко поміститься навіть у найменші кишені вузьких джинсів, ми не будемо. 12 Mini надзвичайно легкий завдяки алюмінієвій рамі, що особливо помітно в порівнянні зі сталевим iPhone 12 Pro. Тим не менш навіть в порівнянні з iPhone 12, в якому рамка зроблена з того ж матеріалу, можна відчути різницю у вазі.
Користувачі стверджують, що 12 Міні настільки маленький, що інколи, шукаючи телефон, згадують, що насправді він лежить у кишені. В першу чергу – це відчувається завдяки вазі, а не розмірах.
Що викликає сумніви в iPhone 12, так це виїмка
Фронтальний фотомодуль, оснащений вбудованим сканером обличчя, є ідентичним до тих, що встановлені в усіх інших iPhone цього року. На жаль, через значно коротший верхній край у iPhone 12 mini, цей елемент здається візуально більшим порівняно з 6,1-дюймовими iPhone 12 та iPhone 12 Pro, не кажучи вже про величезний iPhone 12 Pro Max.
Основний камерний модуль залишається незмінним, адже він використовує точно такий же модуль, що демонструють наші перші тестові знімки. Варто також зазначити, що для повноцінної оцінки якості камери кілька годин недостатньо. Щоб повністю відчути переваги фотомодуля слід провести з цим телефоном щонайменше декілька днів.
Як відчувається Айфон 12 Міні у руках?
Ви неодмінно зрадієте, коли візьмете цей смартфон в руки, адже це ніби повернутись на 10 років назад, коли панувала ера маленьких, компактних телефонів. Перша думка, що приходить у голову, вав, у мене в руках iPhone 5. Через те, що нові телефони Apple мають гострі краї, вони тримаються дещо інакше, ніж iPhone із заокругленою поверхнею, але хват міцний.
iPhone 12 mini: інтерфейс
У випадку iPhone 12, iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max питання масштабування інтерфейсу є досить простим – у добре написаних додатках його елементи, такі як кнопки, написи тощо, мають однаковий реальний розмір. У цій більшій моделі просто поміщається більше вмісту за шириною та висотою.
У випадку iPhone 12 Mini – це питання виглядає трохи інакше не тільки через розміри. У пристрої з’явилася досить незвична роздільна здатність інтерфейсу в так званих точках. Після використання ретинового множника 3@, роздільна здатність рендерингу інтерфейсу стає іншою, ніж роздільна здатність дисплея, через що найменший телефон мусить динамічно масштабувати свою роздільну здатність. Для людей, які знаються на технологіях, ця інформація викликає справжній шок. Адже розробники Apple добряче попотіли, аби досягнути такого ефекту.
Чому з продажу зник iPhone 12 Mini?
Згідно із статистикою, компанії https://icoola.ua/, попит на цю модель у 2020 році (на момент її випуску) був величезним. Маленький і компактний, він став хітом 2020 року серед дівчат, адже всіх приємно здивувала така новинка. Проте користувачі швидко зрозуміли, що невеликий екран не є зручним.
Власники iPhone 12 Mini відчули дискомфорт при перегляді відео або серфінгу в інтернеті. Думки про цей смартфон швидко поширилися мережею, і вже наступного року, коли був випущений iPhone 13 Mini, він зазнав невдачі. Продажі стрімко падали, і при випуску серії iPhone 14, модель Mini була замінена більшим смартфоном iPhone 14 Plus.