В Івано-Франківську провели іще одну зустріч в рамках реалізації проекту „Назустріч улюбленому письменнику”.
14 березня, шанувальники зустрілися із Галиною Петросаняк, пише Галицькй кореспондент.
Галина Петросаняк – українська поетеса, перекладач, літературознавець родом з Верховинщини.
Зараз відома авторка проживає у Швейцарії. А в Івано-Франківську зустрічалася із шанувальниками, аби порозмовляти про життя за кордоном та літературу.
За словами пані Галини, соцмережі і сучасні технології даю їй відчуття, наче вона і досі живе в Україні, бо спілкується з місцевими і слідкує за новинами:
«Змінилося все і, водночас, основне не змінилося, бо воно зі мною. Щоб не впасти у меланхолійну тугу за Батьківщиною, я думаю про те, що як я жила тут-так продовжуватиму жити і там», – розповідає письменниця.
Авторка згадує, що для неї переїзд свого часу з Карпат до Івано-Франківська став ще більш визначним, ніж переїзд до Швейцарії.
Для Галини Петросаняк організатори зустрічі підготували презентацію з порівнянням Швейцарії та України. Вона розповіла, чий шоколад їй більше смакує, які гори ближчі, та чим відрізняються швейцарські банки.
«За чим я найбільше сумую – це за мовою, вона мені необхідна. Я маю таку приємність, що із сином спілкуюся українською тому для мене «добрий ранок» звучить на рівні з «гутен морген», – каже авторка.
«На зустріч улюбленому письменнику» – проект, який започаткували проект започаткували громадська організація “Поступовий гурт франківців” спільно з Івано-Франківською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І. Франка та за підтримки івано-франківських видавництв “Лілея-НВ” і “DISCURSUS”, а також Першої сімейної ресторації Мулярових і Національної спілки фотохудожників України.
Для того, щоб потрапити на зустрічі ж улюбленим письменником, необхідно було правильно відповісти на 10 запитань анкети про життя і творчість письменника. Кожного учасника, який відповів без помилок на всі запитання, запрошують на вечір-зустріч з письменником,там він може поспілкуватися і отримати у подарунок книгу із автографом.
чия бесоромна писанина попала в кижки школярів.більшість писарок феменістки.