Коломийському музею подарували писанки із переплавлених гільз
Диван на коліщатках в темній вітальні

Коломийському музею подарували писанки із переплавлених гільз

Автор: Олег Мамчур
08/11/2023 16:48
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Новий житловий центр у місті City by Blago
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.

Музей писанкового розпису у Коломиї поповнився новими експонатами – писанками, переплавленими з гільз. П’ять унікальних творів подарувало творче об’єднання “Понал”.

Про це Укрінформу розповіла завідувачка Музею писанкового розпису Оксана Ясінська.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

«Творче об’єднання «Понад» подарувало для Музею писанкового розпису п’ять писанок, переплавлених з гільз. Їх присвятили українським територіям, які повністю, або частково перебувають у тимчасовій окупації, це – Криму, Луганщині, Донеччині, Херсонщині та Запорізькій області», – повідомила Ясінська.

За її словами, над дизайном цих писанок працювали п’ять митців – Оля Сало-Сліпенька, Роман Чізз, Сергій Мірчук, Марі Кінович та Рустем Скибін.

«Вони опрацювали давні символи, орнаменти і створили композиції, які відповідають цим регіонам. Тепер писанки зможуть побачити наші відвідувачі», – додала Ясінська.

Вона зауважила, що найближчим часом ці писанки будуть представлені в головній експозиції музею.

Загалом, зазначила Ясінська, таких писанок з відстріляних гільз було виготовлено 47. Їх продали на благодійних аукціонах під час Великодніх свят. У такий спосіб ТО «Понад» зібрало понад 320 тисяч американських доларів, які скерували на підтримку ЗСУ.

Відомо, що торік Музей писанкового розпису отримав в колекцію писанку, переплавлену з решток ворожої ракети, яка вцілила у Коломийський аеродром 24 лютого. Тоді дарунок для музею зробили військові.