Дорогу у селі Чорний Потік Делятинської територіальної громади капітально не ремонтували з 90-х років XX ст. Час від часу ями на ній засипають щебенем, але цього вистачає щонайбільше на два тижні, кажуть місцеві.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
Через проблеми зі шляхом у селі, водіям доводиться постійно ремонтувати автомобілі, а людям, яким потрібна медична допомога, — довго чекати на лікарів, повідомляє Суспільне Карпати.
Жителька Чорного Потоку Галина Дячук ходить селом пішки, проте часто мусить їздити в Делятин за ліками для сина. Добирається туди маршрутним автобусом. Каже, попри те, що дорога в селі погана, громадський транспорт курсує регулярно.
Водій автобуса Юрій Поварчук, який перевозить людей з Чорного Потоку в Надвірну, шість разів на день їздить цією дорогою. Розповідає, що через численні ями автобус постійно потрібно ремонтувати.

“Щодня – ремонт, ламається автобус. Це – нестерпно. Влітку – така пилюка, що немає чим дихати. Їдемо, як у шахті”, — каже Юрій Поварчук.
Кожного дня у село їздить бригада медиків. Водій та лікарка розповідають, що через розбиту дорогу не можуть швидко добратися до хворого. Крім того, везти людей із села до лікарні — дуже незручно.
“Хворого неможливо транспортувати. А якщо кровотеча, не дай Боже, то взагалі можна і не довезти. Якщо автомобіль натрапить на яму, то треба допомагати, щоб витягти його з багна”, — розповів водій автомобіля бригади медиків Михайло Фелінишин.

Житель Чорного Потоку Руслан Василишин їздить селом на мотоциклі. І хоча чоловік має автомобіль, каже, що на двох колесах такою дорогою добиратися значно швидше і зручніше. Чоловік сподівається, цьогоріч відремонтують дорогу в селі, бо, за його словами, востаннє її лагодили, “ще коли він навчався у школі”.
“Був ямковий ремонт, а після того ремонтували щебенем. Але цього вистачає на два тижні. Потім впаде дощ, проїдуться автомобілі, і ремонту — як не було”, — говорить Руслан Василишин.
Голова Делятинської громади Богдан Клим’юк розповідає, що дорогу в Чорному Потоці, не ремонтували приблизно з 90-х років XX ст. Остаточно цей шлях зруйнувала повінь у 2020 році. Тому у 2022 дорогу планують капітально відремонтувати. Для цього з державного бюджету спрямують 50 млн грн, ще два мільйони повинні скерувати з бюджету Делятинської громади.
“Зараз ми завершуємо виготовлення проєктно-кошторисної документації. 7 лютого відбулася бюджетна комісія, де один мільйон гривень на ремонт дороги ми вже передбачили”, — сказав Богдан Клим’юк.
Директор державного підприємства “Дороги Прикарпаття” Роман Сілецький проанонсував, що працівники повністю відремонтують понад шість кілометрів дороги. З його слів, роботи розпочнуть навесні 2022 року.
“Це — гірська місцевість, там снігу більше, ніж у нас. Я думаю, у квітні-травні почнуться ремонтні роботи. Цю дорогу повністю відремонтують. Питання дороги “Білі Ослави — Чорний Потік” ми вирішимо раз і назавжди”, — пообіцяв Роман Сілецький.

Головне фото ілюстративне.