Ввечері 14 жовтня 2022 року у Коломиї на вулиці Палія, біля супермаркету «АТБ», продавець квітів побив жінку, яка торгувала поряд.
Суддю чоловік переконував, що нікого не бив. Мовляв, не б`є ні чоловіків, ні жінок, бо є свідком Єгови та дотримується релігійних поглядів на життя, пише Правда з посиланням на Репортер.
Як йдеться в матеріалах справи, обвинувачений продавав на тротуарі квіти поруч із потерпілою. Через тривалу неприязнь до жінки, обвинувачений підійшов до неї ззаду та двічі вдарив її кулаками в обличчя. Опісля сіпнув її за комір куртки, від чого потерпіла втратила рівновагу та впала на землю. Потім чоловік схопив її за руку та потягнув по бруківці.
Після того, як жінка підвелась, вона викликала поліцію. Але обвинувачений зібрав свої квіти та речі, та поїхав на автомобілі з місця події, не дочекавшись прибуття поліції.
В результаті бійки, за даними судово-медичної експертизи, жінка отримала садно на правій щоці, синець на лівій щоці, три синці на правому плечі. Тобто, легкі тілесні ушкодження.
У суді потерпіла розповіла, що в той вечір до неї підійшов хлопець, який хотів купити ромашки й вони почали спілкуватись. Обвинувачений був десь у трьох метрах від неї й покликав покупця до себе. Мовляв, такі ж квіти є у нього.
За словами потерпілої, поруч квіти продавала ще одна жінка, яка зробила обвинуваченому зауваження. І потерпіла навіть не зрозуміла, коли обвинувачений підійшов до неї ззаду і вдарив — два рази кулаком в голову, один раз в праву щоку і потім один раз в ліву щоку.
Також, за словами жінки, коли вона впала, обвинувачений копнув її в праве стегно ногою. Далі він двома руками схопив її за праву руку і почав тягнути, вона постійно кричала, щоб він її не бив. Заступилася за потерпілу продавчиня, яка стояла поряд.
Обвинувачений у суді свою вину не визнав, але розказав, що конфлікт у нього з колегою був давно. Мовляв, коли почалось повномасштабне вторгнення, вона казала, що йому треба їхати на війну. Також він неодноразово чув нецензурну лексику у свій бік, а ще вона ображала його дружину. Щоправда, не зміг пригадати як саме і коли саме потерпіла ображала його і його дружину.
З його слів, 14 жовтня після чергової словесної перепалки, він підійшов до колеги, сіпнув за комір куртки і вона впала.
Каже, тримав її за куртку, бо там був край машини, і він її підтягнув щоби вона не вдарилась.
Далі потрусив її та сказав, щоб вона не чіпала його і його сім`ю. Переконував суд, що він її не бив, бо не б`є ні чоловіків, ні жінок, бо дотримується релігійних поглядів на життя (свідок Єгови). Знав, що викликали поліцію, однак був роздратований і поїхав до дому. Ввечері, він намагався просити пробачення, потерпіла просила відійти від неї. Зазначив, що неприязнь до неї у нього накопичувалась декілька місяців. Умислу спричинити тілесних ушкоджень у нього не було, бо такої мети не ставив.
Продавчиня, яка стала свідком конфлікту, у суді розповіла, що знає обвинуваченого та потерпілу давно. Каже у вечір, коли стався конфлікт, вони втрьох продавали квіти біля «АТБ». Люди підійшли спитали скільки коштують квіти, потерпіла назвала ціну — 50 грн, але вони купили в обвинуваченого. Після цього потерпіла обурилась, бо в обвинуваченого квіти коштували дорожче. Після цього, обвинувачений підійшов до потерпілої та вдарив її, а коли та впала, то тягав її по тротуару. Також розповіла, що до того вечора конфліктів між продавцями не бачила і не чула.
Бійку бачило ще кілька перехожих, які у суді підтвердили, що обвинувачений протягнув потерпілу по бруківці.
Суд врахував, що свою вину чоловік так і не визнав. І хоча він двічі просив пробачення у потерпілої, воно не було щирим. Адже він сам пояснював суду, що просить вибачення за ситуацію, яка сталась. Але не вибачається перед потерпілою і не визнає, що саме він її побив.
Тож суд вирішив, що найменш суворого покарання, передбачене частиною 1 статті 125 КК України, тобто штрафу, буде недостатньо.
Відтак, 20 жовтня 2023 року суд визнав чоловіка винним у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді 120 годин громадських робіт.