Творці вистави «Гуцулка Ксеня» в Івано-Франківському національному драмтеатру показали гуцулів живими, а не бутафорними, і це підкорило глядачів.
Про це в інтерв’ю Укрінформу сказав директор, художній керівник і режисер Івано-Франківського національного драмтеатру, народний артист України Ростислав Держипільський, відповідаючи на запитання, чим зачаровує українців ця вистава.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
«Гуцули – це такі ж люди, зі своїми любовними та іншими перипетіями. Ми їх показали живими, а не бутафорними, і саме це підкорило глядача. Ніхто й подумати не міг, що на українському матеріалі можна створити таку патріотичну і водночас смішну історію. Попри це у ній – величезна любов до цієї землі», – зазначив Держипільський.
Він зізнався, що сам гуцул і має чуттєві зв’язки з Ворохтою, де відбувається історія «Гуцулки Ксені». Під час роботи над виставою команді Франківського драмтеатру вдалося зберегти гуцульський колорит і показати історію по-новому, зазначив режисер.
«Ми не «ізображаєм» все це на сцені, а реально розповідаємо про себе. Цю історію ми ще зробили й гумористичною, а тому її популярність ще більше зросла», – зауважив Держипільський.
За його словами, все ж першоосновою успіху цієї вистави є особистість і музика Ярослава Барнича.
«Він родом зі Снятинщини, наш земляк. Усі свої чудові твори написав у 1930-х роках тут, у тодішньому Станіславові. Працював, до речі, диригентом у цьому театрі. Його музика надзвичайно гарна. Що не пісня – то шлягер. Таким є й «Гуцулка Ксеня». Лібрето наче дуже простеньке, але українців і нині зачіпає», – стверджує режисер.
Як повідомлялося, мюзикл «Гуцулка Ксеня» – це поєднання сучасних технологій з українською автентикою. Серед костюмів – унікальна колекція гуцульських ґунь Руслани Гончарук. А родзинкою сценічного рішення є лазерне шоу від команди Show Service.