Дороги Р-24 Татарів-Кам’янець-Подільський та Р-62 Криворівня-Чернівці ремонтують на території Івано-Франківської області.
Про це розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг в області Любомир Семанів, інформує “Суспільне“. Ремонти проводять також в Івано-Франківську.
Дорогу державного значення Криворівня-Чернівці ремонтують з п’ятого по одинадцятий кілометр. Вартість капітальних робіт становить 96 мільйонів гривень. Поточний середній ремонт дороги Р-24 Татарів-Кам’янець-Подільський від 19-го по 34-й кілометр коштує 132 мільйони. Можливе ще додаткове фінансування.
Також тривають ремонти з будівництва моста на дорозі Бурштин-Калуш в Сівці-Войнилівській.
“Ми основні роботи по дорозі Р-24, які заплановані відповідно до першої постанови Кабінету Міністрів України, виконаємо до кінця цього тижня. Ну, можливо, ще зачепить наступний тиждень. Далі переходимо на дорогу Р-62, беремся великими силами, щоб там також найближчим часом закінчити капітальний ремонт ділянки від 5-го по 10-й кілометр”, – каже заступник начальника САД в області Любомир Семанів.
За його словами, кількість працівників, які займаються ремонтом доріг, через карантин не зменшували.
“Дорожники працюють у штатному режимі. Дотримуються всіх заходів безпеки. Поки хворих немає, все йде за планом. Найближчими днями приступимо до робіт капітального ремонту мостового переходу у селі Боднарів. Зараз чекаємо дозвіл архбудконтролю і думаємо, що з наступного тижня, можливо ще навіть і на цьому, приступимо до роботи”, – зазначає він.
В Івано-Франківську ремонтують вулиці Івасюка, Мазепи та Шпитальну. На Івасюка почали зрізати верхній шар асфальту на найбільш пошкоджених ділянках. На вулиці Шпитальна сьогодні закінчили ямковий ремонт. А на початку вулиці Гетьмана Мазепи почали латати дорожнє полотно.
Директор КП “Муніципальна дорожня компанія” Віталій Бурко каже, що у зв’язку з карантином працює близько 70% робітників.
“Ми ремонтували на вулиці Незалежності. Там проводилося холодне фрезерування. Знімали пошкоджений верхній шар і укладали відповідно новий. Також ми використовуємо у роботі для ліквідації ямковості струменевий метод. Це емульсія, перемішана з гранітним відсівом, дуже дешева технологія, але за якістю, можливо, гірша, ніж асфальтобетон”, – говорить Бурко.