Купивши новий душовий бокс, практично кожен власник відразу ж замислюється про те, як доглядати за блискучою конструкцією. Це обумовлено тим, що без належного догляду, гідробокс швидко втратить свій первинний зовнішній вигляд. Основні причини – це сумнівна якість води, утворення цвілі, мило і багато інших негативних факторів.
“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.
Як очистити акриловий піддон від забруднень?
У більшості випадків, піддони душових боксів виготовляються з акрилу. Цей матеріал є міцним і в той же час пластичним. Крім цього, догляд за акриловими піддонами є нескладним.
Рекомендації по догляду за акриловими піддонами:
- Нескладні забруднення можна усунути за допомогою звичайного господарського мила і м’якої губки.
- Якщо розглядати хімічні засоби, кращим варіантом стане спеціальний поліроль з додаванням воску. Таке покриття також має водовідштовхувальний ефект. Важливо, щоб поліроль не містив у своєму складі спирт, кислоти, аміак і інші агресивні складові.
- Якщо на поверхні акрилу утворилися стійкі плями, можна скористатися зубною пастою, нанесеною на м’яку тканину. Суміш наноситься на пляму, після чого все змивається чистою проточною водою.
- Душові бокси, піддони яких уражені накипом, можна чистити за допомогою соку лимона і оцту. Піддон необхідно наповнити водою, додати кислоту і залишити на кілька годин. Якщо водний камінь занадто інтенсивний, то в такому стані конструкцію можна залишити на всю ніч.
Особливості догляду за склом і пластиком
Гідробокс, дверцята і стінки якого зроблені зі скла або міцного пластику, відчистити не просто. Для того, щоб прозорі частини кабіни не покривалися плямами від води, після кожного купання необхідно насухо протерти всі без винятку скляні частини.
У разі утворення стійких плям, необхідно з розумінням всієї складності питання вибирати засоби для очистки. Не рекомендується використовувати абразивні матеріали і агресивні миючі засоби, так як ефект від такої чистки буде плачевний.
Якщо говорити про хімічні засоби у вигляді спреїв, багато з них передбачають розпорошення всередині боксу з закритими дверцятами. Якщо у цьому випадку людина знаходиться всередині конструкції, що може призвести до небажаного отруєння. Дотримання правил безпеки – це основна вимога в процесі очищення душових гідробоксів.