У всіх випадках мешканці області хотіли отримали грошові виплати.
Однак, натомість втратили власні заощадження – майже 90 тисячі гривень, пише Правда з посиланням на обласну поліцію.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
Поліція Прикарпаття вкотре нагадує, безплатний сир лише в мишоловці та закликає не спонсорувати шахраїв.
Відомо, що 11 липня до правоохоронців Івано-Франківського РУП звернулась 52 річна мешканка міста. Жінка повідомила, що її ошукали шахраї. Як з’ясували поліцейські, невідомі особи надіслали повідомлення про отримання грошової допомоги. Заявниця перейшла за посиланням, яке було в повідомленні, внесла свої персональні дані, і невдовзі з її карти було списано майже 10500 гривень.
За схожою схемою ошукали 53-річну мешканку Івано-Франківська та 48-річну жительку села Ясенів – Пільний, Коломийського району. Вони отримали в мобільному додатку повідомлення про можливість отримати грошову допомогу у розмірі 6500 гривень на заробітну чи пенсійну карту. Заявниця перейшла за посиланням, зареєструвалась, внесла банківські дані, та замість обіцяної виплати отримала спустошені рахунки. З її карток списали майже 22000 гривень та 30000 гривень.
52-річний мешканець Яблунівської ТГ знайшов повідомлення в соціальній мережі про виплати від «Є – допомоги». І теж «клюнув» на фішингове посилання. Чоловік втратив понад 20 100 гривень.
А 63-річний житель Снятинської ТГ купився на «грошову допомогу від ООН». Увівши всі персональні та банківські дані в посиланні, втратив 7 тисяч гривень.
За всіма фактами правоохоронці розпочали кримінальні провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Поліцейські радять усім громадянам бути обережними! Якщо ви стали жертвою шахраїв – одразу телефонуйте до поліції!