Спецдозвіл на видобуток кам’яної солі з Долинського родовища розіграли за понад 8 мільйонів гривень
Диван на коліщатках в темній вітальні

Спецдозвіл на видобуток кам’яної солі з Долинського родовища розіграли за понад 8 мільйонів гривень

Автор: Олег Мамчур
20/03/2023 17:42
-Реклама
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Новий житловий центр у місті City by Blago
-Реклама

15 березня в системі «Прозорро.Продажі» відбувся аукціон з продажу спецдозволу на видобуток кам’яної солі з Долинського родовища, що на Прикарпатті.

Аукціон стартував з 762 088 гривень та зібрав 5 учасників, пише Галка.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Ось кінцеві пропозиції учасників:

  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “САПІЖАР”  – 3 000 000 грн.
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СІЛК ВЕЙ КОРПОРЕЙШН” – 6 001 000 грн.
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СИВИЙ ПОТІК» – 6 001 001 грн.
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ “ІНДАСТРІАЛ ЛОГІСТІК ХАБ” – 8 555 555.55 грн.
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАНЕТА КОМФОРТ» – 8 555 556 грн (переможець).

ТОВ «ПЛАНЕТА КОМФОРТ» засноване у 2012. Статутний капітал – 200 000 грн. Зареєстроване у Харкові. Засновник та керівник: Андрій Добросотськов.

Наразі компанія та Держгеонадра ще мають підписати договір. Тоді вже переможець торгів отримає право видобувати кам’яну сіль (галіт) впродовж 20 років.

Довідка

Долинське родовище кам’яної солі є одним з найстаріших в Україні. Тут видобували сіль ще з Х ст. Перші письмові згадки про кам’яний промисел у цій місцевості датовані 1474 роком, а у  1525 році король Сигізмунд I поновив місту Долина Магдебурзьке право і дозволив міщанам виробляти сіль. Виварювання солі було в королівській власності, але було дозволено її виварювати і приватним особам. До середини ХХ ст. Долинський солевиварювальний комбінат був одним з найбільших підприємств міста. Однак впродовж останніх двадцяти років підприємство практично не функціонувало.

У 2019 році уряд дозволив приватизувати комбінат і передав його у розпорядження Фонду держмайна. Наразі покупця на солеварню не знайшли. Торік міський голова Долини звертався до ФДМУ з проханням передати підприємство місту, аби на її базі можна створити туристичний об’єкт. Те, що спецдозвіл на користування родовищем виставили окремо від солевиварювального го комбінату, означає, що шансів на відновлення його діяльності практично не залишилось.