Для економічного захисту власних майнових інтересів людство винайшло універсальний інструмент – страховки. У західних країнах таким способом вберігають себе від фінансових ризиків, пов’язаних зі здоров’ям, втратою майна, пригодами на дорогах. На жаль, в Україні поширене лише обов’язкове страхування відповідальності автомобілістів. Причин цьому багато. Спробуємо розібратися, для чого працюють компанії у цьому сегменті і як їх обрати.
Види фінансового захисту
Страхування буває кількох видів:
- медичне. Коли захищають власне здоров’я від хвороб чи нещасних випадків, фірма компенсує витрати на лікування;
- нерухомості. Страхують житло, щоб відшкодувати збитки після пожежі, стихійних лих, крадіжок;
- автомобільне. Захищають себе від фінансових втрат у разі потрапляння в ДТП або настання інших страхових випадків.
У нашій країні обов’язковим є страхування відповідальності водіїв – автоцивілка. Інші різновиди – добровільні.
Придбати поліс може будь-хто і захистити можна практично усе. Головне, обрати для цього надійну страхову компанію, наприклад, СК «Арсенал Страхування», та правильно оформити з нею угоду.
Вибір компанії
При виборі страхової варто звернути увагу на такі моменти:
- організація повинна мати чинні державні ліцензії на кожний вид страхового захисту окремо;
- скільки років фірма працює на ринку. Тут буде вірним принцип «чим довше – тим краще»;
- чи достатні страхові активи організації, бо це саме той резерв, з якого будуть здійснюватися виплати у разі настання страхового випадку;
- як швидко відшкодовують збитки у критичних ситуаціях. Про це можна дізнатися з відгуків клієнтів.
На страховому ринку України представлені різні компанії. До п’ятірки найкращих входить «Арсенал Страхування», яка є взірцем у багатьох питаннях, має великі грошові активи і майже 350 тис. клієнтів.
Оформлення договору
Обравши компанію, вивчають умови страхового договору, розраховують його вартість, порівнюють власні витрати і рівень компенсації. При цьому звертають увагу на те, що може стати страховим випадком, як цей пункт прописаний у договорі. Важливо уточнити процедуру повернення коштів, розмір франшизи – це ті гроші, які клієнт сплатить сам у разі настання критичної ситуації. Якщо у тексті щось не зрозуміло, дізнаються більше інформації, наприклад, за телефонами, вказаними у контактах компанії на https://arsenal-ic.ua/contact.
Сьогодні практично усі страхові договори можна оформити онлайн, що значно спрощує доступ до цих послуг.