Про це йшлося в прямому ефірі за участі першого заступника міського голови Калуша Мирослава Тихого та власника броварні Руслана Терешка.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
За словами Мирослава Тихого, керівництво пивзаводу звернулося до влади міста з пропозицією щодо реновації і реконструкції заводу, в тому числі і благоустрою території та “будівництва соціальних проєктів” на орендованій ділянці, інформують “Вікна”.
Як розповів Руслан Терешко, депутат Івано-Франківської міської ради, директор АТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод”, до калуського заводу він має відношення з 2008 року. І хоча виробництво розвивається, але є багато проблем, оскільки це радянська спадщина: як обладнання, так і споруди, яким по 30-50 років. Протягом останніх трьох років підприємство взагалі дотаційне. Тому йшла мова про його продаж, але покупця не знайшли, чи навіть зупинення діяльності.
У результаті, щоб зберегти завод як історичну спадщину, так і робочі місця, було прийняте рішення про його реновацію з реконструкцією і зосередженням самого виробництва на тій ділянці, де є історичні споруди, які придатні для виробництва. Наразі виробництво займає до 20% території, на якій знаходиться пивзавод.
За словами Руслана Терешка, житловий комплекс представлятиме собою забудову, де будуть внутрішні закриті двори з ландшафтним дизайном і озелененням, дитячими і спортивними майданчиками.
З іншого боку, буде громадський простір для мешканців Калуша, так звана стометрівка, яка з’єднає дві дороги і буде пішохідною зоною. У будівлях планують заклади громадського харчування та торгівлі.
За словами Мирослава Тихого, зосередити виробництво планують у будівлі солодовні, якій більше 100 років. Частина фасаду — це австрійська червона цегла. Тож, ці фасади і будівлю загалом відновлять. На першому і другому поверсі солодовні — будуть технологічні лінії, а третій-четвертий — музей, де розмістять певне обладнання, етикетки, пляшки й інші артефакти, пов’язані з пивоварінням у Калуші, та дегустаційний зал.
Даний проєкт розробило Франківське архітектурне бюро, а втілювати його має забудовник, якого наразі не називають. Щодо термінів реалізації, то це 3-4 роки.





