Через ріст виявлених випадків COVID-19 у клініці Івано-Франківського національного медичного університету розгорнуть 60 ліжкомісць. Тут лікуватимуть пацієнтів, які мають ускладнення від коронавірусної інфекції.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
60-річна франківка поступила сюди тиждень тому у важкому стані. Від коронавірусу її лікували в центральній міській клінічній лікарні.
Директорка університетської клініки ІФНМУ Марія Семотюк каже:
“Нашарування тих хвороб, які вона мала раніше, важких, важкого гіпотиреозу – це ендокринологічна патологія, складна урологічна ситуація. Звичайно, що залишки тієї пневмонії, вони не швидко пройдуть. На сьогодні є покращення”.
За словами ректора медичного університету Миколи Рожка, в університетській лікарні, згідно із законодавством, не мають права лікувати хворих на COVID-19. Ректор каже, що зараз у медичному закладі готові приймати хворих, які потребують лікування від ускладнень, що спричинив коронавірус. Прийматимуть тільки тих пацієнтів, у яких негативний ПЛР-тест.
“Ви знаєте, що люди практично не помирають від COVID-19, а помирають від ускладнень. Найстрашніше – цукровий діабет, онкологія, серцево-судинні захворювання і багато інших. Ви бачите, що місто сьогодні переповнене, і ми пішли назустріч. Якщо людина не є вже носієм, то її можна забрати додому і на її місце влаштувати того, кому необхідна така допомога. Вони мають там необхідні умови. Це кисень, СІПАПи, концентратори”, – розповідає ректор ІФНМУ Микола Рожко.
Університетська клініка має терапевтичний профіль і розрахована на 60 ліжкомісць. Станом на сьогодні лікарня заповнена на половину. Лікують тут викладачі медичного університету.
Проректор з лікувальної роботи ІФНМУ Тарас Кобрин пояснює:
“За два тижні вилікувати важку пневмонію досить проблематично. Є проблема навіть з тією пневмонією, яку доліковувати треба ще тиждень чи два, і не всі люди можуть в домашніх умовах з цим впоратися. Ті пацієнти, які вже пролікувалися 14-15 днів, вони вже кисню не потребують, їхній стан покращився, то таких хворих ми можемо лікувати тут”.