Від початку року до поліції Прикарпаття надійшло майже 66 тисяч звернень від громадян
Диван на коліщатках в темній вітальні

Від початку року до поліції Прикарпаття надійшло майже 66 тисяч звернень від громадян

Автор: Світлана Якимчук
26/05/2023 18:50
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
blagodeveloper.com/promotional-landing/
-Реклама
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Оператори служби «102» та диспетчери першими реагують на проблеми громадян та скеровують наряди поліції на місце події для надання допомоги людям.

З’ясувати обставини події, вірно її кваліфікувати, дізнались кількість потерпілих – на все про все в оператора служби «102» є лише декілька хвилин часу.

Реклама: Місцеві пропозиції
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
Альянс

Комфортне житло преміум класу в Івано-Франківську!

Їх завдання – за якомога найкоротший час отримати максимальний обсяг інформації від людини, що телефонує та, напевно, знаходиться у стресовому стані, оскільки є свідком злочину чи потерпілим. Лінія «102» працює безперервно, а оператори та диспетчери цілодобово.

Про це інформують у поліції Івано-Франківщини, передає “Західний кур’єр”.

Так, із початку року правоохоронці прийняли 65 тис 865 звернень, із них 7 тис 541 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та близько 58 тис 324 повідомлення про події некримінального змісту, на які оперативно відреагували співробітники відповідних підрозділів поліції.

Нагадуємо, що в обласній поліції продовжують працювати додаткові номери мобільних телефонів – 067-345-00-15 (з встановленими мобільними застосунками основних менеджерів Telegram та WhatsApp), (сюди надсилайте фото- й відеофіксацію порушень). А також резервні мобільні номери телефонів 068-613-85-56, 067-345-19-50, 067-345-23-29 на які можна звертатися у разі технічної несправності спецлінії «102». Поряд з тим, громадяни можуть звернутись у чат-бот Telegram поліції.

Поліцейські закликають громадян дотримуватись правил воєнного стану, комендантської години та не ігнорувати сигнали оповіщення; у випадку прильоту ворожих ракет не розповсюджувати фото та відеоматеріали про це у соціальних мережах – така інформація допомагає російським загарбникам.