Види віконних відливів: як вибрати?
Диван на коліщатках в темній вітальні

Види віконних відливів: як вибрати?

Автор: Ігор Василик
28/01/2023 07:59
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
-Реклама

Відлив вважається основною частиною будь-якого пластикового вікна, він захищає від попадання води у стіну. Також він в рази збільшує термін служби всієї конструкції, запобігає передчасному руйнуванню стінових конструкцій від надмірної вологості та підтримує комфортні умови усередині приміщення.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Але перед тим, як купувати відливи для вікон https://mostasia.com.ua/product/okonnyj-otliv/, варто ознайомитися з критеріями вибору.

Головні особливості

Відливи призначені для відведення води від віконних конструкцій. Вони запобігають попаданню вологи на область рами та підвіконня, захищають від можливих руйнувань будівельних матеріалів, від утворення підвищеної вологості на поверхні стін.

Встановлення відливів можна здійснювати будь-якої миті – на етапі зведення споруд, але також можна їх поставити вже після початку експлуатації. Але краще монтаж проводити спочатку, бо тоді можна все правильно підлаштувати, виконати герметизацію швів, стиків.

Що стосується розмірів, то виробники випускають стандартні віжливи для вікон із пластику. Їхня ширина становить від 9 до 40 см, а довжина – 3 метри. Дані відливи для рам та захисту цоколя використовуються для основи, а потім підганяються під параметри.

Матеріали

Перед тим, як буде проведено встановлення відливів на вікна, варто правильно їх підібрати. При покупці варто враховувати варіант матеріалу, від нього залежить термін служби, міцність, але також впливає на загальний вигляд.

Відливи виготовляються з наступних матеріалів:

  • Листова сталь. Вона рідко застосовується для зовнішнього підвіконня, це пов’язано з її високою схильністю до корозії під впливом опадів. Додатково виріб можна покрити порошковою фарбою, забезпечить захист від руйнування. Але все ж таки у відливів зі сталі є переваги – міцність, можна виготовити за будь-якими розмірами, стійкість до температурних перепадів, простий догляд;
  • Алюмінієві. Вони набагато міцніші за сталеві. Вироби виготовляються з шириною до 35 см. У продажу зустрічаються варіанти у коричневому та білому кольорі. Однак, відливи з алюмінію мають високу вартість, при дощі може спостерігатися сильний шум;
  • Пластикові. Вироби з ПВХ вважаються найпрактичнішими. Вони мають достоїнства – стійкість до вологи, не піддаються впливу опадів, легка установка, гарний вигляд. Однак пластик крихкий, при сильному ударі він може тріснути чи деформуватися.

Основні критерії вибору

І все ж таки варто визначитися, на які критерії варто звертати увагу при виборі відливів для вікон із пластику. Вироби виконують важливі функції, тому вони повинні мати високу якість та ідеально підходити під раму.

Головні параметри вибору відливів:

  • Колір. Виробники відливів із сталі, алюмінію, пластику пропонують великий вибір колірних рішень. У продажу можна зустріти навіть найяскравіші варіанти, які зможуть доповнити незвичайні вікна. Головне, щоб зовнішнє підвіконня поєднувалося з рамою, вписувалося в загальний стиль;
  • Розміри. При виборі потрібно враховувати ширину та довжину. Довжину ще можна скоригувати, профіль можна підрізати. А от по ширині відлив повинен бути більше дистанції від рами до краю звису чорнового підвіконня, щоб він міг вільно на ньому розміститися.

Відливи слід підбирати відповідно до рами пластикових вікон, вони повинні бути схожими під їх параметри.

Фахівці радять встановлювати профілі з алюмінію, вони є найбільш практичними та функціональними. Даний метал легкий, він витримує навантаження, добре відводить вологу, а також не зазнає корозії.

Але також не варто забувати про декор, зовнішній підвіконня повинен підкреслювати красу вікна, доповнювати його конструкцію за стилем та кольором.