Як правильно вибрати фільтр для вентиляції на виробництві
Диван на коліщатках в темній вітальні

Як правильно вибрати фільтр для вентиляції на виробництві

Автор: Ігор Василик
30/04/2025 07:38
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Якість повітря у виробничих приміщеннях є одним з тих параметрів, що безпосередньо впливає на безпечність робочого процесу в них. Неякісне повітря може шкодити як здоров’ю працівників, так і терміну експлуатації обладнання. Саме тому, слід обрати надійний фільтр для вентиляції вашого промислового приміщення. В цьому матеріалі ми розглянемо фактори, які слід враховувати, обираючи такий важливий елемент фільтраційного обладнання.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Чому важливо встановлювати якісні фільтри?

Фільтри для вентиляції трьох кольорів

Не слід недооцінювати важливість використання якісних фільтрів повітря у промислових приміщеннях, адже за їх допомогою забезпечується видалення пилу, бактерій, алергенів та інших шкідливих домішок, підтримується комфортний мікроклімат, а експлуатаційний період систем вентиляції зростає.  За відсутності якісних фільтраційних рішень повітря швидко забруднюється, що негативно впливає не лише на здоров’я людей, а й на загальну ефективність роботи обладнання.

Основні критерії вибору

Для того, щоб вентиляційна система працювала без перебоїв та забезпечувала необхідний рівень очищення повітря, при виборі фільтрів слід враховувати кілька важливих параметрів:

  1. Тип забруднень —  різні види домішок, такі як пил, аерозолі, гази чи бактерії, вимагають застосування відповідних до конкретного типу домішки технологій фільтрації. Вибір правильного типу фільтра напряму впливає на ефективність очищення повітря.
  2. Клас фільтрації — цим параметром визначається визначає ступінь затримання забруднень і підбирається залежно від вимог до чистоти повітря. Наприклад, фільтри класу G4 ефективні для грубого очищення, F7 — для більш тонкого, а H13 — для високоточного уловлювання дрібних часток.
  3. Розмір і конструкція — повинні бути відповідними характеристикам вентиляційної системи, забезпечуючи правильну установку та ефективний повітрообмін без зниження продуктивності.
  4. Матеріал фільтра — від цього параметру залежить, як довговічність виробу, так і його здатність затримувати частки різного розміру протягом усього терміну експлуатації.
  5. Умови експлуатації — важливо враховувати температуру, рівень вологості та можливу наявність агресивних середовищ, адже ці фактори можуть впливати на стійкість і ефективність роботи фільтра з часом.

Висновок

Правильно підібраний вентиляційний фільтр не лише надає можливість покращити ефективність роботи системи, а й забезпечує якісне очищення повітря відповідно до умов експлуатації. Враховуючи всі ключові фактори, можна досягти стабільної роботи обладнання та створити безпечне середовище для людей.

А якщо ви у пошуку надійного постачальника фільтрів для вентиляційних систем — зверніться до компанії Ультрафільтр, спеціалісти якої проконсультують вас на всіх етапах оформлення замовлення, допоможуть вибрати найоптимальніше рішення для вашого приміщення та організують оперативну доставку вашого замовлення.

Різні фільтри для систем вентиляції та очищення.

Реклама