Як змінились доходи та витрати прикарпатців за останні півроку
Диван на коліщатках в темній вітальні

Як змінились доходи та витрати прикарпатців за останні півроку

Автор: Світлана Якимчук
30/11/2020 18:33
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Азов

В Івано-Франківській області порахували, скільки жителі отримують грошей на місяць і на що витрачають свої доходи.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Відповідну інформацію оприлюдинло Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

Згідно з виборчим обстеженням умов життя домогосподарств у 2 кварталі 2020 року, середньомісячні сукупні ресурси одного домогосподарства області становить 13 364 гривні. Структуру сукупних ресурсів розділили на 3 групи:

Грошові доходи (88,9%) – оплата праці (44,95), пенсії, стипендії, допомога, надана готівкою (18,1%), доходи від підприємницької діяльності, самозайнятості (10,7), доходи від продажу сільськогосподарської продукції (1,3%), інші грошові доходи (13,9%);

Негрошові доходи (10,6%) – вартість спожитої продукції, отриманої з особистого підсобного господарства та самозаготівель (6,9%), грошова оцінка допомоги від родичів продовльчими товарами (3,3), безготівкові пільги та субсидії (0,4%);

Надходження від продажу особистого майна, використані заощадження, позики, повернуті домогосподарству борги (0,5%)

У середньому франківські домогосподарства на місяць витрачають 10 534 гривні. 61,7% йде на продовольчі товари та харчування поза домом, 24,7% – непродовольчі товари, 10,4% – послуги і 3,2% – інші витрати.

Найбільше жителі області вживають молока і морепродуктів (29 кг / чол), яєць (21 шт / чол), хліба (9 кг / чол), картоплі (8 кг / чол) і овочів (8,5 кг / чол). Менше вживали фруктів, ягід та горіхів (4 кг/чол), цукру та меду (2,9 кг/чол).