Диван на коліщатках в темній вітальні

Мати хлопчика, що потрапив під колеса авто на пішохідному переході в Івано-Франківську, шукає юриста для звернення в суд по моральну компенсацію

Автор: Оксана Марушкевич
12/05/2025 17:43
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
blagodeveloper.com/promotional-landing/
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Про це повідомила засновниця благодійного фонду ” Час добра та милосердя” Валерія Кушніренко. 

Реклама: Місцеві пропозиції
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
Альянс

Комфортне житло преміум класу в Івано-Франківську!

За ї словами, в ДТП, яке нещодавно сталося у Івано-Франківську, травмувався син однієз з мам, які перебувають під опікою її фонду, пише Західний кур’єр.

“Друзі! Маємо важливе запитання до вас — і до суспільства в цілому. Цей випадок ДТП трапився з однією з наших мам, яка перебуває під нашою опікою. Її 9-річна дитина була збита автомобілем Toyota Land Cruiser просто на пішохідному переході в Івано-Франківську. Після ДТП дитина потрапила до лікарні з переломом ноги та іншими травмами. Лікування буде довгим і потребує постійного догляду”, – написала Валерія Кушніренко.

Мама — багатодітна, виховує троє неповнолітніх дітей, проживає з ними на орендованій квартирі. Через стан дитини вона не має змоги працювати, ймовірно, щонайменше місяць, а можливо і більше.

“Власники машини пообіцяли оплатити лікування, один місяць оренди житла і — як висловилась жінка водія — «ще й одяг дамо». Але у нас виникає питання:

А як же: – моральна компенсація для дитини, яка зазнала стресу, страху, болю?

– компенсація втрати доходу матері, яка не може працювати?

– підтримка на утримання трьох дітей у цей період?

– подальша реабілітація дитини (лікарі, можливо, санаторій)?

Як на нашу думку, у таких випадках водій зобов’язаний компенсувати не лише прямі медичні витрати, а й: – моральну шкоду (для дитини і родини);

– матеріальні втрати (втрата заробітку, оренда житла, витрати на інші потреби дітей);

– реабілітаційні витрати, якщо дитина потребуватиме допомоги в майбутньому.

Тож як ви вважаєте: Чи достатньо “одягу” і місяця оренди як компенсації за травмовану дитину і зруйнований побут?

Чи варто вимагати повноцінного відшкодування — як передбачає закон і звичайна людяність?”, – зазначила засновниця фонду “Час добра і милосердя”.

За словами Валерії Кушніренко, родина, яка постраждала, не є фінансово стабільною — вони живуть від зарплати до зарплати. І, на жаль, оплатити послуги приватного юриста вони не мають змоги.

“Тож, можливо, хтось із юристів Івано-Франківська погодився б допомогти у цій справі не за усі гроші? Це надзвичайно важливо — і для справедливості, і для майбутнього цієї дитини”, – додала Валерія Кушніренко.