У четвер, 22 травня, у Франківську відкрили персональну виставку «Шлях» художниці та викладачки Львівської національної академії мистецтв Оксани Андрущенко.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
Її презентували у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників, пише Репортер.

Оксана Андрущенко каже, її батьки теж художники, тож любов до мистецтва з’явилася ще в дитинстві.
Тато всюди й постійно мав альбомчик і баночку. Коли ми подорожували Україною, їхали до бабусі, дідуся, то завжди під сидінням в машині була баночка туші. Тато виходив, брав альбом, заточував або пір’їнку гусячу, або паличку й тушив, робив рисунки. Завжди вмів побачити те тепло з художньої сторони й втілити його в якусь роботу. Уже незалежно в якому матеріалі, але втілити, – говорить художниця. – Тому я завжди знала, що буду вчитися в художньому інституті.
Читайте: Прикарпатець розігрує особливі фото на операцію для побратима



Оксана Андрущенко малює на склі, працює у графіці тощо.
Про малярство на склі говорить, мовляв, ніколи не знаєш, яким буде результат. А на виставці усі роботи об’єднані стабільністю та симетрією.
Є центр. Є рух довкола – оце сонце, світило. І основа – коріння, – пояснює Оксана Андрущенко. – Бо я завжди, як роблю роботу, думаю, що є низ і верх. Тобто земля і небо. Праве, ліве, центр. Міцний центр. І тоді ядро, і вкоріненість. Міцна вкоріненість.



Персональну виставку художниці у Франківську відкрили вперше.
Читайте: Кептар, що вартує як корова. На Косівщині мати з донькою відроджують моду на кептарі та сердаки



Світлана Повшик, організаторка виставки, голова обласної спілки художників, каже, у контексті сьогодення експозиція є цікавою тим, як ми ідентифікуємо себе українцями.
У творах Оксани закодовано дуже багато всього, що символізує наш народ. Це орнаментальні композиції. У них можна віднайти й орнаменти скринь, і вишивку, і ритми гуцульських килимів, і якісь міфи, казки, – говорить Світлана Повшик. – Для мене це якийсь окремий світ. І мені здається, якщо з ним не познайомитися, то життя буде набагато сірішим і нецікавим. Тому, власне, споглядаючи такі роботи, ми трошки набираємося сили, набираємося духу і це дозволяє нам триматись у тяжкі часи.


Виставку “Шлях” можна побачити до 9 червня.