У Івано-Франківську відбулася багатолюдна акція на підтримку військовополонених ФОТОРЕПОРТАЖ
Диван на коліщатках в темній вітальні

У Івано-Франківську відбулася багатолюдна акція на підтримку військовополонених ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Петро Якимчук
17/02/2025 09:16
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

У неділю о 20:00 під стінами Франківського драмтеатру відбулася акція-нагадування про військовополонених та зниклих безвісти.

Акцію розпочали з хвилини мовчання за усіма загиблими військовими. Далі пролунав гімн України. Щонеділі рідні та друзі бранців, військові, які повернулися з полону та містяни збираються, щоб привернути увагу суспільства та влади до військовополонених, пише Правда ІФ

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Акція на підтримку військовополонених у Франківську

Вони тримали в руках плакати з написами: “У полоні немає чужих. Їх свобода наш обов’язок. Вони у неволі. Ми не маємо права мовчати”, “Ти — для них порятунок, не мовчи”, “Боріться за них так, як вони боролись за нас!”. 

Під час акції слово мали актори театру, захисник “Азовсталі” та звільнений з полону військовий Костянтин Бобрик, ветеран російсько-української війни на позивний “Совочек”, співорганізаторка акцій та дружина полоненого азовця Лілія Гуртовська, дівчина військовополоненого та постійна учасниця акцій Євгенія й донька полеглого воїна Вікторія.

Головна мета акції привернути увагу до військовополонених, не бути осторонь війни, допомагати військовим та боротись за тих, хто зараз у ворожих катівнях. 

Вже понад 1000 днів захисники Азовсталі перебувають у російському полоні, піддаючись голоду, холоду та страшним тортурам. Наші герої стали символом мужності та незламності. В цих нелюдських умовах вони продовжують боротися за наше з вами майбутнє, і ми повинні боротися за них так, як вони боролися за нас. Ми повинні пам’ятати їхню відвагу та не залишати в забутті тих, хто досі в полоні або безвісти зниклий. Це наша відповідальність — підтримувати їх та боротися до тих пір, поки всі не повернуться додому , – зазначила співорганізаторка заходу Лілія Гуртовська.